محمدی رفت و محمدی آمد/مراسم استقلال و معارفه رئیس جدید منابع طبیعی لنده

سیب موز فارس گزارش می دهدمحمدی رفت و محمدی آمد/مراسم استقلال و معارفه رئیس جدید منابع طبیعی لنده

محمدی رفت و محمدی آمد/مراسم استقلال و معارفه رئیس جدید منابع طبیعی لنده

سیب موز: محمدی رفت و محمدی آمد/مراسم استقلال و معارفه رئیس جدید منابع طبیعی لنده مراسم استقلال و معارفه رئیس جدید منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان لنده با حضور مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری کهگیلویه و بویراحمد برگزار، از خدمات خسرو محمدی رئیس سابق اداره تقدیر و ذبیح الله محمدی به عنوان رئیس جدید معرفی شد.

به گزارش خبرگزاری فارس از لنده، بعد از ظهر امروز با حضور مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان کهگیلویه و بویراحمد آئین تودیع و معارفه رؤسای سابق و جدید اداره منابع طبیعی شهرستان لنده برگزار شد.

به گزارش سیب موز در این مراسم که با حضور مسؤولان استانی و شهرستانی در محل اداره منابع طبیعی شهرستان لنده برگزار شد، از خدمات چندین ساله خسرو محمدی رئیس سابق این اداره تجلیل و ذبیح الله محمدی به عنوان رئیس جدید این اداره معرفی شد.

نبود فضای فیزیکی مناسب، عدم امکانات اداری، نبود نیروی انسانی کافی، وسعت و حجم منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان لنده از جمله مواردی بود که در سخنان مدیرکل، فرماندار، امام جمعه، رؤسای قدیم و جدید اداره منابع طبیعی شهرستان لنده بر آن تأکید شد.

در این مراسم لزوم فرهنگ سازی و استفاده از ظرفیت رسانه ها نیز یادآور شد و بر ضرورت همکاری و همراهی ادارات شهرستان در مواقع بحران و آتش سوزی تأکید شد.

محمدی رفت و محمدی آمد/مراسم استقلال و معارفه رئیس جدید منابع طبیعی لنده 2 محمدی رفت و محمدی آمد/مراسم استقلال و معارفه رئیس جدید منابع طبیعی لنده 3 محمدی رفت و محمدی آمد/مراسم استقلال و معارفه رئیس جدید منابع طبیعی لنده 4 محمدی رفت و محمدی آمد/مراسم استقلال و معارفه رئیس جدید منابع طبیعی لنده 5

انتهای پیام/82013/ذ20