پشت پرده پیشنهاد بالای استقلال به ستاره پرسپولیسی؛ ناکامی در جذب شجاعیان!

سیب موز مسئولان باشگاه استقلال وقتی متوجه شدند باشگاه گسترش رضایتنامه شجاعیان را نمی دهد به صورت جدی با امیری مذاکره کردند.

پشت پرده پیشنهاد بالای استقلال به ستاره پرسپولیسی؛ ناکامی در جذب شجاعیان!

سیب موز: پشت پرده پیشنهاد بالای استقلال به ستاره پرسپولیسی؛ ناکامی در جذب شجاعیان!

داریوش شجاعیان یکی از گزینه های اصلی استقلال برای هافبک چپ بود و مسئولان این باشگاه به شدت به دنیال جذب این بازیکن بودند.

به گزارش سیب موز استقلالی ها چندین بار با مسئولان باشگاه گسترش ارتباط گرفتند ولی هر بار با پاسخ نه رو به رو شدند و زمانی که متوجه شدند شجاعیان به استقلال نمی آید به صورت جدی با وحید امیری مذاکره کردند.

قرار است امیری ستاره نفت تهران که از سرخابی های پایتخت پیشنهاد دارد، تا روز جمعه با استقلالی ها مذاکرات جدی خود را انجام دهد و یکی از دو تیم استقلال و پرسپولیس را انتخاب کند.

باید دید این بازیکن ملی پوش که حسابی هم در این مدت دست به بازارگرمی زده در نهایت سر از کدام تیم در می آورد. امیری به ادعای نزدیکانش جزو علاقمندان پرسپولیس است و در بازی دیروز تیم ملی با قرقیزستان نیز کفش های قرمزش حسابی خبرساز شده بود اما ضمن مذاکره اولیه با قرمزها، از استقلال هم پیشنهاد دریافت کرده و حالا همه منتظرند تا ببینند در نهایت به کدام تیم می پیوندد.

گفته می شود استقلالی ها مبلغ بسیار بالاتری نسبت به قرمزها پیشنهاد کرده اند ضمن اینکه امیری در تیم مربی سابقش شانس بیشتری برای بازی کردن دارد چرا که پرسپولیس هافبک های خوبی در پست امیری دارد.

نامه