استقلالِ ته جدولی چیزی برای از دست دادن ندارد

استقلالِ ته جدولی چیزی برای از دست دادن ندارد

سیب موز: استقلالِ ته جدولی چیزی برای از دست دادن ندارد

سیب موز فوتبال ایران - پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس گفت: استقلال ته جدول است و چیزی برای از دست دادن ندارد.

به گزارش خبرورزشی، بهروز سلطانی در مورد دربی روز جمعه پرسپولیس و استقلال اظهار داشت: اینطور نیست که پرسپولیس بتواند راحت استقلال را شکست دهد. اینطور نیست که پرسپولیس 5،6 گل به استقلال بزند.

به گزارش سیب موز وی ادامه داد: به نظر من 50 درصد بازی مساوی می شود و 50 درصد پرسپولیس برنده است. اگر پرسپولیس در 15 دقیقه ابتدایی به گل برسد می تواند استقلال را شکست دهد اما اگر تا 25 دقیقه ابتدایی گلی به ثمر نرسد به احتمال زیاد بازی مساوی می شود.

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس عنوان کرد: استقلال ته جدول است و چیزی برای از دست دادن ندارد و رو به بازی انتحاری می آورد، هرچند برانکو هم کاملا اصول دفاعی را بلد است و بی محابا حمله نمی کند.

سلطانی در مورد وضعیت علیرضا بیراوند و مهدی رحمتی هم تصریح کرد: بیرانوند به دروازه بان با تجربه ای تبدیل شده است و الان بهترین دروازه بان ایران است. به نوعی 50 درصد پرسپولیس بیرانوند است. رحمتی دروازه بان خوبی است و نمی شود او را نفی کرد اما سنش بالاست و دیگر رفلکس گذشته را ندارد. البته با تجربه ای که دارد می تواند به کمک تیمش بیاید. اگر رحمتی عصبی نشود بهتر است.

وی درباره بهترین و بدترین خاطره اش از دربی تهران هم خاطرنشان کرد: یادم می آید پیش از آن دربی که با 3 گل استقلال را شکست دادیم من آلمان بودم و به درخواست علی پروین به تهران آمدم تا برای پرسپولیس بازی کنم. البته قرار بود که دقیقه 10 به زمین بروم که بعد از مصدومیت قلیچ به زمین رفتم و بازی را هم بردیم.

پیشکسوت پرسپولیس افزود: بدترین خاطره من هم مربوط به دربی است که پرویز مظلومی مقابل 120 هزار تماشاگر به من گل زد. البته مظلومی قبل از ضربه من را گول زد و به جای اینکه سمت چپ ضربه بزند به سمت راست زد تا استقلال آن بازی را ببرد.

دربی