امیر قلعه نویی: نگذاشتند کار من در اصفهان تمام شود

سیب موز >

امیر قلعه نویی: نگذاشتند کار من در اصفهان تمام شود

سیب موز: امیر قلعه نویی: نگذاشتند کار من در اصفهان تمام شود گروه ورزش «تیتریک»،  امیر قلعه نویی بعدازظهر امروز در نشست خبری پیش از دیدار فردای تیمش مقابل ذوب آهن در هفته ششم لیگ برتر اظهار داشت: عید غدیر را پیشاپیش تبریک می گویم و جا دارد از باشگاه سپاهان و ذوب آهن تشکر کنم. من 2 سال خوب را همراه با خانواده در اصفهان داشتم.

وی افزود: همچنین از ورزشگاه فولادشهر خاطرات خوبی دارم و هرگز در این ورزشگاه احساس غربت نمی کنم. مطمئناً ذوب آهن و سپاهان نقش زیادی در آینده ورزش اصفهان و کشور خواهند داشت.

به گزارش سیب موز قلعه نویی در مورد دیدار با ذوب آهن گفت: خوشبختانه بازی های ما و ذوب آهن همیشه خوب بوده و بازی های پرگل و تاکتیکی را شاهد بوده ایم و بازی سختی در پیش داریم. ذوب آهن مدیرعامل آقایی دارد و کادر فنی خوب و جوان و بازیکنان جوانی که دارد بازی ما را سخت خواهند کرد.

وی ادامه داد: البته ما هم تراکتور هستیم و داریم روز به روز بهتر می شویم، اما تعطیلات به ما لطمه می زند و به محض اینکه می خواهیم شکل بگیریم و به آن هماهنگی لازم برسیم یک سکته به ما وارد می شود.

سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی اظهار داشت: ذوب آهن جمع شدن در یک سوم میانی را به خوبی انجام  می دهد و با کمترین ضربه از میانه زمین به حمله می روند. امیدوارم فردا بازی خوبی را شاهد باشیم و نتیجه دست خداست. البته در بازی قبل حقمان برد بود و می توانستیم سه امتیاز آن بازی را بگیریم.

قلعه نویی در پاسخ به این سوال که با توجه به حضور در تیم های مطرحی مثل استقلال، سپاهان و تراکتورسازی کدام باشگاه را بهتر دیده است گفت: از همه جا خاطرات خوب دارم حتی از استقلال اهواز و مس کرمان. این را صادقانه می گویم در تبریز بسیار راحتم. ما آرامش داریم، مدیرعامل همه جوره از ما حمایت می کند و این تیم فقط یک یادگار کم دارد که اگر آماده شود، برای بازی های ما 60، 70 هزار نفر تماشاگر می آید. اما در کل از همه جا خاطرات خوب دارم.

وی افزود: من از اصفهان خاطرات خوبی دارم اما در اصفهان نگذاشتند کارمان تمام شود و نگذاشتند ما جام آسیایی را ببریم. در آن زمان ما جام را می دیدیم و امیدوارم که با تراکتورسازی تلاش کنیم و بتوانیم سهمیه ورود به لیگ قهرمانان آسیا را بگیریم و جام را به دست آوریم و پروژه نیمه کاره اصفهان را در تبریز تکمیل کنیم. تبریز پتانسیل این موضوع را دارد و امیدوارم که اگر لیاقت داشته باشیم، این کار انجام می شود.

قلعه نویی در این مورد که پس از پیوستن به تراکتورسازی، تماشاگران این تیم هنوز نام تونی اولیویرا را صدا می زدند و چه شد که حالا دیگر این اتفاق نمی افتد، اضافه کرد: سوال سختی است ولی اعتقاد دارم که کار باید خدایی باشد و پای خدمت و صداقت در میان باشد. یک روز به محمدرضا ساکت گفتم من نیامده ام که چهار تا توپ زدن یاد بدهم که خیلی ها از من خیلی بهتر بلدند، من آمده ام که اثرگذاری کنم و خوشبختانه این کار را انجام دادم و در تبریز هم به همین صورت بود.

سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی تصریح کرد: ما به دنبال این هستیم که تیمی را درست کنیم که هم خوب بازی کند و هم خوب نتیجه بگیرد و این زمان می برد که این کار را در طی این چند هفته در تبریز انجام داده ایم. روزی که من به تبریز آمدم فکر می کنم تیم یازدهم بود ولی در انتهای فصل با بدشانسی چهارم شدیم که اگر در بازی با سیاه جامگان و پدیده تمرکز داشتیم کاندیدای قهرمانی بودیم.

قلعه نویی گفت: مردم جلوتر از ما هستند و خدمت کردن و صداقت را متوجه می شوند و من شخصاً کسی هستم که با صداقت کار می کنم. من طلب زیادی از سال گذشته و چهار سال قبل دارم ولی هیچگاه این مسائل را مطرح نکردم و مثلاً نگفتم اول طلبم را پرداخت کنید تا قراردادم را امضا کنم.

وی در مورد جایگاه تراکتورسازی در پایان فصل بیان داشت: این لیگ را اصلاً نباید پیش بینی کنیم. در این لیگ که مدام تعطیل می شود نمی توان گفت که نتایج چگونه رقم می‎خورد. ما سه بازی می کنیم و لیگ تعطیل می شود و الان زود است که جایگاه تیم ها را در آخر فصل پیش بینی کنیم.

قلعه نویی در مورد اینکه نتیجه شهرآورد تهران می تواند در صدرنشینی تراکتورسازی موثر باشد اظهار داشت: ما به سایر نتایج کاری نداریم و به دنبال کار خودمان هستیم تا نتیجه بگیریم. اگر خودمان پیروز شویم نتایج سایر تیم ها برای ما مهم نیست.

بازدید صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی