قلعه نویی: می توانستیم مقابل پرسپولیس برنده شویم/ کاری به نتیجه دربی نداریم

سیب موز کنایه مدیر رسانه ای تراکتورسازی به نداشتن ورزشگاه در تبریزقلعه نویی: می توانستیم مقابل پرسپولیس برنده شویم/ کاری به نتیجه دربی نداریم

قلعه نویی: می توانستیم مقابل پرسپولیس برنده شویم/ کاری به نتیجه دربی نداریم

سیب موز: قلعه نویی: می توانستیم مقابل پرسپولیس برنده شویم/ کاری به نتیجه دربی نداریم سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز، گفت: اگر موقعیت هایمان را گل می کردیم می توانستیم مقابل پرسپولیس برنده شویم و 3 امتیاز را کسب کنیم.

به گزارش خبرگزاری فارس، امیر قلعه نویی در نشست خبری قبل از دیدار مقابل ذوب آهن، گفت: عید قربان را تبریک می گویم. عید غدیر هم برای ما شیعیان بسیار مهم است و پیشاپیش این عید را تبریک می گویم.

به گزارش سیب موز وی افزود: در بازی قبل لیاقت پیروزی را داشتیم و اگر از موقعیت هایمان استفاده می کردیم می توانستیم به سه امتیاز برسیم. امیدوارم در بازی فردا به اهدافی که دنبال می کنیم دست یابیم.

سرمربی تراکتورسازی در ادامه یادآور شد: در جایی که کارتان را با عشق دنبال می کند قشنگی های زیادی مشاهده می شود و برایتان فرقی نمی کند که کجا کار میکنید. از اهواز، کرمان، اصفهان و ... خاطرات بسیار خوبی دارم. در تبریز خیلی راحت هستم. آرامش و تیم خوبی داریم. مدیرعامل تیم کار خود را انجام می دهد در این بین فقط هواداران را کم داریم و اگر ورزشگاه آماده شود 65 هزار هوادار می آید.

وی در مورد حضور در سپاهان، اظهار داشت: زندگی فراز و نشیب و خاطرات خوب و تلخ دارد. از اصفهان خاطرات خوبی داشتم و فقط یک موضوع بود که اجازه ندادند کارمان تکمیل شود و قهرمان آسیا شویم. اسم کسی را نمی آورم که غیبت شود. در سپاهان جام آسیا را می دیدیم اما نشد. امیدوارم با تراکتورسازی موفق شویم. ابتدا باید سهمیه را بگیریم و سپس پروژه نیمه تمام اصفهان را در تبریز دنبال کنیم. این پتانسیل را داریم. وظیفه ما خدمت کردن است.

قلعه نویی در مورد اینکه تیمش مدعی قهرمانی است و آیا دربی می تواند در صدرنشین شدن تراکتورسازی موثر باشد، خاطرنشان کرد: برای معرفی تیم های مدعی زود است. اگر تعطیلات تمام شود عیار تیم ها مشخص خواهد شد. به نتیجه هیچ تیمی کاری نداریم. به دنبال کار خودمان و کسب پیروزی هستیم. نتایج دیگر تیم ها را پیگیری و دنبال نمی کنیم و فقط به دنبال کسب موفقیت از سوی تیم خودمان هستیم.

به گزارش خبرگزاری فارس، سیامک قلیچ خانی مدیر رسانه ای باشگاه تراکتورسازی، در ابتدای نشست گفت: باشگاه ذوب آهن چند سالی است کار ارزشمندی را انجام می دهد. این باشگاه در شرایطی که ورزشگاه نقش جهان در حال بازسازی است ورزشگاه فولادشهر را در اختیار سپاهان قرار می دهد که مسابقاتش را برگزار کند. ذوب آهن سال ها است که جور سپاهان را می کشد. در تبریز دو ماه است که ورزشگاه یادگار  را نداریم و تنها ورزشگاه استاندارد غیر از یادگار امام در اختیار ماشین سازی و تراکتورسازی قرار نگرفته است. باید از ذوب آهن بابت این اقدام قدردانی کرد.

انتهای پیام/ا