قلعه نویی: تراکتورسازی امسال فقط یک "یادگار" کم دارد/ هیچ وقت در فولاد شهر غریبه نبودم

سیب موز قلعه نویی: تراکتورسازی امسال فقط یک "یادگار" کم دارد/ از این لیگ نمی توان انتظار کیفیت داشت

قلعه نویی: تراکتورسازی امسال فقط یک "یادگار" کم دارد/ هیچ وقت در فولاد شهر غریبه

سیب موز: قلعه نویی: تراکتورسازی امسال فقط یک "یادگار" کم دارد/ هیچ وقت در فولاد شهر غریبه نبودم

سرمربی تراکتورسازی پاسخگوی سوالات خبرنگاران شد.

به گزارش سیب موز به گزارش ایسنا، امیر قلعه نویی در نشست خبری پیش از بازی مقابل ذوب آهن در رابطه با این بازی گفت: من دو سال خوب را با خانواده ام در اصفهان سپری کردم. با توجه به اینکه نقش جهان آماده نشده بود و ما در ورزشگاه ذوب آهن بازی می کردیم، ولی همان امکانات ذوب آهن را در اختیار ما نیز قرار می دادند و هیچ وقت در فولادشهر احساس غربت نکردیم. امیدوارم همان گونه که باشگاه های ذوب آهن و سپاهان در گذشته نقش بسزا در جامعه ورزشی داشتند، در آینده نیز این نقش را ایفا کنند.

او در رابطه با تقابل های ذوب آهن و تراکتورسازی خاطرنشان کرد: معمولا بازی های این دو تیم بازی های خوبی از آب درمی آید و تاکتیک خوبی نیز به نمایش گذاشته می شود. گل های زیادی هم دارد مانند بازی قبل که سه گل رد و بدل شد. ذوب آهن مدیرعامل و کادر فنی خوبی دارد. از بازیکنان جوان و سازنده ای نیز بهره می برد و جلوی این تیم بازی کردن کار سختی است.

وی در رابطه با وضعیت تیم تراکتور گفت: هرچند بازی سختی پیش رو داریم ولی ما تراکتور هستیم و روز به روز بهتر می شویم ولی تعطیلات لیگ به تیم ها لطمه می زند و تیم ها نمی توانند به خوبی شکل و فرم و هماهنگی پیدا کنند و از این نظر به ما سکته وارد می شود. امیدوارم بازی فردا بازی خوبی باشد و تماشاگران از تاکتیک دو تیم لذت ببرند.

وی در رابطه با نقاط قوت ذوب آهن گفت: ذوب آهن در ضد حمله خطرناک است و به خوبی می تواند با کم ترین ضربه به فاز حمله برود. در این چند روز روی این مسئله کار کرده ایم. هرچند در بازی قبلی نیز حق مان برد بود و اگر از موقعیت ها درست استفاده می کردیم می توانستیم سه امتیاز را بگیریم. امیدوارم فردا بتوانیم به اهداف مان برسیم.

قلعه نویی با بیان اینکه تبریز و هواداران تراکتورسازی یک یادگار کم دارند، ادامه داد: امسال تیم خوبی داریم و شرایط مان خوب است. مدیرعامل باشگاه هم کمک زیادی می کند. اگر ورزشگاه یادگار امام آماده شود، 60-70 هزار نفر جمعیت برای تشویق تیم خواهند آمد.

سرمربی تراکتور با بیان اینکه خاطرات تلخ و شیرین زیادی در تیم های مختلف داشته است ادامه داد: سالی که در سپاهان بودیم می توانستیم لیگ قهرمانان آسیا را از آن خودمان کنیم و واقعا جام را می دیدیم ولی به خاطر اتفاقاتی که افتاد، نتوانستیم جام را به دست بیاوریم ولی امیدوارم امسال در تبریز این پروژه نیمه کاره را تمام کنیم زیرا پتانسیل این کار را داریم.

وی در پاسخ به این سوال که در دوره های قبل تماشاگران مایل به بازگشت مربیان دیگر به تیم بودند ولی با حضور او در تیم، این اتفاق نیفتاده است گفت: روزی که به تیم آمدم، گفتم من نیامده ام که توپ زدن یاد بدهم بلکه آمده ام که تاثیرگذار باشم و همین کار را هم کردم. گاهی اوقات تیم خوب بازی می کند و خوب نتیجه می گیرد که توانستیم این کار را بعد از چند هفته در تبریز انجام دهیم. من زمانی که به تراکتورسازی پیوستم یازدهم جدول بودیم که با بدشانسی چهارم شدیم و اگر در بازی مقابل پدیده و سیاه جامگان تمرکزمان را حفظ می کردیم، می توانستیم قهرمان شویم.

وی در همین رابطه افزود: مردم جلوتر از ما هستند و خدمت و صداقت را می شناسند. من طلب زیادی از سال قبل و چهار سال قبل دارم ولی بیان نکردم و نگفتم که اگر تسویه نکنید کار نمی کنم. حتی پیشنهادات خوبی نیز داشتم ولی می خواستم در تبریز بمانم و به خاطر مردم آذربایجان آن ها را امضا نکردم و امیدوارم در ادامه با همه تجاربم به تیم کمک کنم تا بتوانیم نتیجه خوبی بگیریم.

قلعه نویی با بیان اینکه هیچ چیز  لیگ برتر امسال را نمی توان پیش بینی کرد ادامه داد: در مورد لیگی که بعد از دو بازی 20 روز تعطیلی داریم و باید در زمستان در گل و زمین های بدون امکانات بازی کنیم، نمی توان انتظار فوتبال و تاکتیک خوب داشت.

سرمربی تراکتورسازی با اشاره به اینکه نتیجه بقیه تیم ها برای تیمش اهمیتی ندارد ادامه داد: زمانی که تعطیلات لیگ تمام شود و مسابقه ها روال عادی خود را پیدا کند، می توان عیار تیم ها را مشخص کرد ولی اکنون زود است که کاندیداهای قهرمانی را مشخص کنیم ولی در تراکتورسازی ما به دنبال قدرت و تاکتیک خودمان هستیم و اگر در زمین ببریم، نیازی به پیگیری نتیجه بقیه تیم ها نداریم.

انتهای پیام