مظلومی: بحث جدایی من فقط حرف است و فصل بعد خودم سرمربی استقلال هستم

مظلومی: بحث جدایی من فقط حرف است و فصل بعد خودم سرمربی استقلال هستم

سیب موز: مظلومی: بحث جدایی من فقط حرف است و فصل بعد خودم سرمربی استقلال هستم

سیب موز بیشتر اخبار استقلال در روزهای اخیر، به سه مربی مربوط می شود. علیرضا منصوریان، ایگور استیماچ و زلاتکو کرانچار که همگی بیکار هستند و گفته می شود از شانس تقریبا مشابهی برای نشستن روی نیمکت استقلال برخوردار هستند. استقلالی ها این فصل با وجود صدرنشینی طولانی مدت، فصل را در رده سوم و 5 امتیازی صدر تمام کردند و به همین دلیل، مدیران استقلال قصد کنار گذاشتن او و استخدام یک مربی جوان یا خارجی را دارند.

بر خلاف بحث هایی که درباره مذاکرات استقلال با مربیان جدید مطرح می شود، مظلومی اطمینان دارد فصل آینده هم روی نیمکت این باشگاه خواهد بود.

به گزارش سیب موز مظلومی، در تمرین این تیم به بازیکنان گفته فصل بعد هم سرمربی استقلال است و جایی نمی رود: «اینکه شنیده می شود من از استقلال می روم فقط حرف است و من در استقلال می مانم و قراردادم دو ساله است. اتفاقا بعد از جام حذفی بازیکنانی که می خواهیم جذب می کنیم و باشگاه قرار است اسامی نفراتی که من در اختیارشان گذاشتم را جذب کند.»

علیرضا منصوریان، نزدیک ترین گزینه به نیمکت استقلال هم اخیرا در مصاحبه ای گفته بود با این باشگاه مذاکره نکرده و از ماندن مظلومی حمایت می کند. استقلال هفته آینده در فینال جام حذفی روبروی ذوب آهن قرار می گیرد و مظلومی امیدوار است با پیروزی در این بازی، معادله نیمکت را به نفع خودش عوض کند.