لیست خروجی پرسپولیس/ 6 بازیکن که برانکو آنها را نمی خواهد

لیست خروجی پرسپولیس/ ۶ بازیکن که برانکو آنها را نمی خواهد

سیب موز: لیست خروجی پرسپولیس/ 6 بازیکن که برانکو آنها را نمی خواهد

سیب موز پرسپولیس لیگ پانزدهم، نمایش های خاطره انگیزی داشت اما بخاطر اشتباهات فردی پررنگ در طول فصل، نتوانست به قهرمانی لیگ برتر برسد. جالب اینکه بیشتر اشتباهات تاثیرگذار تیم برانکو، به جای جوان های کم تجربه از طرف بازیکنان مسن و با تجربه تیم انجام می شد. برانکو هم تصمیم گرفته برای حل این مشکل، 6 بازیکن از 9 بازیکن پا به سن گذاشته تیمش را کنار بگذارد.

در تیم فعلی برانکو، 9 بازیکن بالای 29 سال وجود دارند که همگی فصل پیش برای این تیم به میدان رفتند. سوشای 29 ساله، لوبانف 30 ساله، بنگر 36 ساله، نورمحمدی 34 ساله، ماریچ 29 ساله، حاتمی 29 ساله، کفشگری 29 ساله، بن سون 29 ساله و خالقی فر 32 ساله فصل پیش بازیکنان با تجربه تیم برانکو بودند. از این جمع فصل بعد بنگر، لوبانف و ماریچ در پرسپولیس باقی می مانند. بنگر و لوبانف، نیمکت نشین خواهند بود اما ماریچ فیکس بازی خواهد کرد. بجز این سه نفر، دیگر بازیکنان با تجربه پرسپولیس مجبور به ترک این تیم هستند.

به گزارش سیب موز جدایی سوشا، نورمحمدی و خالقی فر از حالا قطعی شده است. حاتمی هم با بازگشت ماهینی جایی در پرسپولیس نخواهد داشت. بن سون و کفشگری هم در لیست فصل آینده برانکو نیستند و باید دنبال تیم جدیدی برای خودشان باشند. مگر اینکه بازیکنان جانشین آن ها جذب نشوند. با این شرایط، پرسپولیس فصل آینده را فقط با 3 بازیکن بالای 29 سال آغاز می کند و شاید تبدیل به جوان ترین تیم لیگ شانزدهم شود.

در لیست خرید برانکو برای فصل آینده هم هیچ بازیکنی بالای 29 سالی نیست و بجز وحید امیری، بقیه گزینه ها مثل مهدی ترابی، کاوه رضایی و فرشید باقری، زیر 25 سال هستند.

آی اسپورت