جاسوس بازی در استقلال و پرسپولیس/ در خانه حریف چه خبر است؟

جاسوس بازی در استقلال و پرسپولیس/ در خانه حریف چه خبر است؟

سیب موز: جاسوس بازی در استقلال و پرسپولیس/ در خانه حریف چه خبر است؟

سیب موز به گزارش تهران پرس دربی هشتاد و سوم در شرایطی عصر روز جمعه برگزار می شود که مربیان دو تیم از چند روز پیش حرکات خود برای دستیابی به آخرین وضعیت تیم حریف را از راه های مختلف آغاز کرده اند.

حرکت اول مطالعه همه خبرهای حریف است که از اول هفته شروع شده است. هم منصوریان و هم برانکو تمام اخبار حریف را در سایت ها و خبرگزاری ها و روزنامه ها می خوانند تا دقیقا بدانند حریف امروز کجاست، چند دقیقه تمرین کرده و دقیقا چه اتفاقاتی در تمرینات رخ داده است.

به گزارش سیب موز

در این میان نقش خبرنگارها بسیار بالا می رود. آنها که رنگی تر هستند از سوی مربیان سوال پیچ می شوند که در اردوی حریف چه خبر است؟ مثلا منصوریان می پرسد امیری به بازی می رسد یا نه؟ برانکو هم در مورد یعقوب کریمی و البته پادوانی سوال می کند. جنگ مربیان در این میان تبدیل می شود به جنگ نزدیکان هر حوزه برای به دست آوردن اطلاعات کامل تر.

سیستم جاسوس بازی ادامه دارد و هر دو مربی سعی می کنند اردوی خودشان را کاملا ببندند و مدام از بازیکنان می خواهند که به خبرنگارها اطلاعاتی در مورد نحوه تمرین ندهند. اینکه تمرین از کنار و بر اساس سانتر بود  یا در عمق و روی زمین دقیقا مهمترین خبرها است.

این وسط کسانی مثل منصوریان هم هستند که اخبار را می پیچانند. او که در کره جنوبی مامور کسب اطلاعات از اردوی کره برای کی روش شده بود و با تغییر چهره به تمرین کره رفته بود در این مسیر برای خودش یک کاربلد محسوب می شود. در آن سو هم برانکو عوامل رسانه ای بهتری را دور خود می بیند و به این ترتیب همه چیز تحت الشعاع این ماجرا ها قرار می گیرد.

منصوریان به کری خوانی اعتقاد عجیبی داشت اما این روزها با توجه به نتایجی که گرفته است و مشورت با مشاورانش فعلا سکوت کرده است، برانکو اما درست برعکس منصوریان فکر می کند او اعتقاد به پیروزی در جنگ کری ها ندارد و دوست دارد در این جنگ بازنده باشد تا بازیکنانش در میدان بیشتر برای بردن حریص باشند و قبل از بازی طعم برد حتی به صورت مجازی و کلامی را هم نچشیده باشند.

نبرد ترکیب به دست آوردن همین امروز هم ادامه دارد و البته تا آخرین دقایق هم ادامه خواهد داشت حتی تا درون رختکن. این جنگ البته روی سکوها هم ادامه خواهد داشت و تا سوت پایان بازی هم در جریان خواهد بود.

نکته جالب اینجاست که هیچ کدام از دو کادر فنی هنوز برای فشار آوردن به داور اقدام و مصاحبه ای انجام نداده اند که این موضوع یا به دلیل انتخاب فغانی برای قضاوت این بازی است که جایی برای فشار آوردن باقی نمی گذارد و یا اینکه در کنفرانس خبری پیش از بازی آن حملات شروع خواهند شد.

تهران پرس - مهر