قلعه نویی: در فولادشهر هیچ وقت غریب نبودم

سیب موز قلعه نویی: تراکتورسازی امسال فقط یک "یادگار" کم دارد/ هیچ وقت در فولاد شهر غریبه نبودم

قلعه نویی: در فولادشهر هیچ وقت غریب نبودم

سیب موز: قلعه نویی: در فولادشهر هیچ وقت غریب نبودم

سرمربی تراکتورسازی پاسخگوی سوالات خبرنگاران شد.

به گزارش سیب موز به گزارش ایسنا، امیر قلعه نویی در نشست خبری پیش از بازی مقابل ذوب آهن در رابطه با این بازی گفت: من دو سال خوب را با خانواده ام در اصفهان سپری کردم. با توجه به اینکه نقش جهان آماده نشده بود و ما در ورزشگاه ذوب آهن بازی می کردیم، ولی همان امکانات ذوب آهن را در اختیار ما نیز قرار می دادند و هیچ وقت در فولادشهر احساس غربت نکردیم. امیدوارم همان گونه که باشگاه های ذوب آهن و سپاهان در گذشته نقش بسزا در جامعه ورزشی داشتند، در آینده نیز این نقش را ایفا کنند.

او در رابطه با تقابل های ذوب آهن و تراکتورسازی خاطرنشان کرد: معمولا بازی های این دو تیم بازی های خوبی از آب درمی آید و تاکتیک خوبی نیز به نمایش گذاشته می شود. گل های زیادی هم دارد مانند بازی قبل که سه گل رد و بدل شد. ذوب آهن مدیرعامل و کادر فنی خوبی دارد. از بازیکنان جوان و سازنده ای نیز بهره می برد و جلوی این تیم بازی کردن کار سختی است.

وی در رابطه با وضعیت تیم تراکتور گفت: هرچند بازی سختی پیش رو داریم ولی ما تراکتور هستیم و روز به روز بهتر می شویم ولی تعطیلات لیگ به تیم ها لطمه می زند و تیم ها نمی توانند به خوبی شکل و فرم و هماهنگی پیدا کنند و از این نظر به ما سکته وارد می شود. امیدوارم بازی فردا بازی خوبی باشد و تماشاگران از تاکتیک دو تیم لذت ببرند.

وی در رابطه با نقاط قوت ذوب آهن گفت: ذوب آهن در ضد حمله خطرناک است و به خوبی می تواند با کم ترین ضربه به فاز حمله برود. در این چند روز روی این مسئله کار کرده ایم. هرچند در بازی قبلی نیز حق مان برد بود و اگر از موقعیت ها درست استفاده می کردیم می توانستیم سه امتیاز را بگیریم. امیدوارم فردا بتوانیم به اهداف مان برسیم.

قلعه نویی با بیان اینکه تبریز و هواداران تراکتورسازی یک یادگار کم دارند، ادامه داد: امسال تیم خوبی داریم و شرایط مان خوب است. مدیرعامل باشگاه هم کمک زیادی می کند. اگر ورزشگاه یادگار امام آماده شود، 60-70 هزار نفر جمعیت برای تشویق تیم خواهند آمد.