رحمانی: امتیازات کسب شده در شأن استقلال نیست

رحمانی: امتیازات کسب شده در شأن استقلال نیست

سیب موز: رحمانی: امتیازات کسب شده در شأن استقلال نیست سیب موز هافبک آبی پوشان با بیان این نکته که استقلال شرایط خوبی دارد اعلام کرد در دربی تنها به دنبال برد هستند.

اخبار مرتبط

مارسلو: رونالدو بهترین فوتبالیست جهان است/ دفاع از عنوان قهرمانی سخت است

خداکرم: فرکی قصد دارد با سایپاهت تریک کند

ریاست یوفا به الکساندر چفرین یوفا رسید

مخالفت فولادی ها با تغییر زمان دیدار با پدیده

نتیجه دربی 83 از دید سرخابی ها/ پرسپولیس دربی را برد

جلالی: ما قدم به قدم در حال بهتر شدن هستیم

به گزارش ایسکانیوز و به نقل از سایت باشگاه استقلال، بختیار رحمانی درباره وضعیت آبی پوشان در آستانه دربی گفت: استقلال در نتیجه گیری عملکرد خوبی نداشته اما در چند بازی آخر شرایط خوبی داشتیم و موقعیت های زیادی را خلق کردیم.

به گزارش سیب موز وی ادامه داد: از لحاظ بدنی نیز بسیار خوب بودیم و فکر می کنم تنها بدشانسی، مانع نتیجه گیری ما بود و امیدوارم بدشانسی در دیدار دربی دست از سر ما بردارد.

رحمانی درباره شرایط دیدار با پرسپولیس تصریح کرد: این دیدار مطمئناً دیداری سخت و حساس است اما امیدوارم شرایط خوب مان را حفظ کنیم تا بتوانیم در این دیدار سخت دست پر میدان را ترک کنیم. در این دیدار تنها به دنبال برد هستیم و بی توجه به دیگر مسائل آماده این دیدار می شویم.

هافبک استقلال افزود: نمایش ما در بازی های آخر واقعاً امیدوارکننده بود و شرایط فوتبالی بسیار خوبی داریم. روز جمعه باید نمایشی حساب شده داشته باشیم و بدون استرس فوتبالی که کادرفنی می خواهد را در زمین پیاده کنیم.

بازیکن طراح آبی پوشان در پاسخ به این سوال که آیا استرس باعث فرصت سوزی در دیدارهای استقلال شده، گفت: استرس همیشه در فوتبال وجود دارد اما در دیدار با ماشین سازی موقعیت های گل ما زمانی از دست رفت که از حریف پیش بودیم و نمی شود گفت به دلیل استرس این توپ ها تبدیل به گل نشد. روز یکشنبه دروازه بان ماشین سازی عملکرد بسیار خوبی داشت و حتی روی گلی که خورد نیز ضربه کاوه رضایی را به خوبی مهار کرد و در برگشت دروازه او باز شد.

رحمانی صحبت های خود را خطاب به هواداران استقلال تمام کرد: شرایط استقلال واقعا خوب است و از لحاظ بدنی و فوتبالی نسبت به ابتدای فصل بهتر شدیم. همه تیم می دانند با وجود اینکه امتیازات در شأن استقلال نیست اما هواداران به خوبی از ما حمایت کردند و امیدواریم روز دربی نیز در ورزشگاه حاضر شوند. ما نیز می خواهیم همه حمایت های آنها را در روز دربی جبران کنیم و باعث شادی دل هواداران باشیم.

603/602

کد خبر: 677746

0

فوتبال

استقلال

پرسپولیس

رحمانی