فریبا:در استقلال نا امیدی ندیدم

فریبا:در استقلال نا امیدی ندیدم

سیب موز: فریبا:در استقلال نا امیدی ندیدم سیب موز مربی و مدیر فنی تیم فوتبال استقلال گفت: قبول دارم که پرسپولیس صدرنشین جدول است اما بارسلونا هم نقطه ضعف دارد. به گزارش بولتن نیوز؛ بهتاش فریبا مربی و مدیر فنی تیم فوتبال استقلال در خصوص بازی روز جمعه اظهار داشت: به اعتقاد من این مسابقه آسانی نیست و حساسیت خاص خودش را دارد. به خصوص برای تماشاگران که در سرما و گرما پیگیر اوضاع احوال این 2 تیم هستند.

وی افزود: استقلال بعد از بازی با ماشین سازی از امروز دوباره استارت می زند و بازیکنان با هم همدل شدند تا با ارائه یک بازی خوب نتیجه لازم را بگیریم.

به گزارش سیب موز فریبا در خصوص اینکه با توجه به جایگاه پرسپولیس در جدول گفته می شود نتیجه بازی با اختلاف زیاد به سود پرسپولیس تمام می شود، گفت: من فکر می کنم اگر تیمی برنده بازی باشد نهایتا با یک گل اختلاف است. تیم ما در بازی با ماشین سازی به قدری خوب بازی کرد که ما خیلی امیدوار شدیم و به نظرم بازیکنان استقلال انگیزه لازم را برای بازی روز جمعه دارند. شما می دانید که در بازی روز جمعه نزدیک به 7 بازیکن استقلال دربی اولی هستند که اینها انگیره بسیار زیادی دارند و می توانند برگ برنده ما باشند. پرسپولیس صدرنشین است ولی به نظر من حتی اگر یک تیم خیلی قوی باشد نقاط ضعف دارد و بارسلونا هم نقطه ضعف هایی خواهد داشت. من فقط امیدوارم که بازی خوبی از آب دربیاید.

وی در پاسخ به این سؤال که آیا شرایط جدول تاثیری در نتیجه مسابقه دارد یا خیر، گفت: در این سال هایی که ما فوتبال بازی کردیم جدول تاثیری در نتیجه بازی نداشت. مطمئنا در بازی روز جمعه هم شرایط اینگونه است.

مربی تیم استقلال در پایان در خصوص اینکه آیا در این تیم ناامیدی می بیند، گفت: اصلا من ناامیدی نه در بازیکنان و نه کادر فنی ندیده ام و آنها انگیزه های بسیار زیادی دارند و شما مطمئن باشید روز جمعه استقلالی متفاوت را خواهید داشت.