انصاریان: پرسپولیس 2 بر صفر استقلال را می برد/ غرور در فوتبال جایی ندارد

سیب موز حساسیت دربی فقط برای هواداران استانصاریان: پرسپولیس 2 بر صفر استقلال را می برد/ غرور در فوتبال جایی ندارد

انصاریان: پرسپولیس 2 بر صفر استقلال را می برد/ غرور در فوتبال جایی ندارد

سیب موز: انصاریان: پرسپولیس 2 بر صفر استقلال را می برد/ غرور در فوتبال جایی ندارد پیشکسوت باشگاه پرسپولیس گفت: به دلیل اینکه خط هافبک و خط حمله پرسپولیس بسیار خوب و آماده است، پیش بینی می کنم دربی روز جمعه 2 بر صفر به سود سرخپوشان باشد.

علی انصاریان در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در خصوص دربی 83 گفت: نتیجه این بازی هیچ ارتباطی به جایگاه دو تیم و بازی های قبلی شان ندارد. روزهایی بوده ما خوب نبودیم اما استقلال را بردیم. به همین خاطر و به دلیل تجربه ای که از دربی های زیادی دارم می گویم که بازیکنان را نباید غرور بگیرد چرا که استقلال تیم کوچکی نیست. بازی این تیم مقابل ماشین سازی را دیدم و آنها خیلی خوب ایجاد موقعیت می کنند اما فقط از موقعیت ها استفاده نکردند. از طرف دیگر پرسپولیس روند خوبی را طی کرده و به همین دلیل است که می گویم نباید بازیکنان با غرور وارد زمین شوند.

به گزارش سیب موز وی ادامه داد: فوتبال حرفه ای است و غرور در فوتبال جایی ندارد. بازیکنان نباید به این فکر کنند که در بازی های قبلی چه نتیجه ای به دست آمده است. بازی کردن در دربی کار سختی نیست مگر اینکه خود بازیکنان آن را سخت کنند. از طرفی به دلیل مشغله هایی که دارم احتمال دارد که روز دربی سر کار باشند اما امیدوارم شرایط به گونه ای باشد که بتوانم این بازی را ببینم.

انصاریان در مورد اینکه پیش بینی اش از نتیجه این بازی چیست، افزود: فکر می کنم پرسپولیس این بازی را 2 بر صفر ببرد. این حرف من نه به این دلیل که پرسپولیسی هستم بلکه به این دلیل است که این تیم خط هافبک و مهاجمان بسیار خوبی دارد و از طرفی استقلال در دفاع با مشکلاتی روبروست.

پیشکسوت باشگاه پرسپولیس در مورد اینکه گفته می شود با شکست احتمالی استقلال در دربی احتمال تغییرات در کادر فنی استقلال وجود دارد، افزود: به نظر من تغییر دادن علیرضا منصوریان کار بسیار اشتباهی است. او خودش این تیم را بسته و سال گذشته هم این اتفاق برای پرسپولیس رخ داد اما آنها کار برانکو ایستادند و نتیجه آن را هم گرفتند. علی منصوریان تجربه خوبی دارد و می تواند به استقلال کمک کند. به نظرم تغییر در کادر فنی این تیم یک کار اشتباه است. به هر حال باخت در فوتبال وجود دارد و  دربی هم مثل سایر بازی هاست اما حساسیت این بازی برای هواداران دو تیم بسیار زیاد است وگرنه تیمی که در دربی ببازد بیشتر از 20 بازی دیگر تا پایان لیگ دارد و دنیا به آخر نمی رسد.

انصاریان در مورد مزه گلزنی در دربی که خودش هم آن را تجربه کرده، اظهار داشت: مزه گلزنی در دربی را نمی توان تعریف کرد چرا که بسیار شیرین است و همیشه در اذهان هواداران باقی می ماند. شما ببینید حتی علی دایی هم نتوانسته با پیراهن پرسپولیس به استقلال گل بزند اما علی کریمی دو بار این کار را انجام داده است. من برای پرسپولیس گل های حساس زده ام اما گلم به استقلال، الهلال عربستان و بایرن مونیخ آلمان را خیلی دوست دارم چرا که تا همیشه در اذهان باقی می ماند.

وی افزود: در پایان هم امیدوارم هر دو تیم بازی خوبی انجام دهند و هوادارانی که به استادیوم می روند به سلامت به خانه های خود بازگردند.

انتهای پیام/ا