پیوس: پرسپولیس نباید دلخوش به وضعیت استقلال باشد

سیب موز مهاجم پیشین تیم فوتبال پرسپولیس معتقد است که این تیم نباید به وضعیت استقلال در جدول رده بندی و بحران این تیم دلخوش باشد.

پیوس: پرسپولیس نباید دلخوش به وضعیت استقلال باشد

سیب موز: پیوس: پرسپولیس نباید دلخوش به وضعیت استقلال باشد

پیوس: پرسپولیس نباید دلخوش به وضعیت استقلال باشد 2

فرشاد پیوس

به گزارش جمهوریت، فرشاد پیوس در مورد شرایط پرسپولیس در آستانه دربی روز جمعه گفت: پرسپولیس وضعیت خوبی دارد. این تیم فصل آماده سازی را به خوبی پشت سر گذاشت و برانکو ایوانکوویچ هم اشراف کاملی به تیمش دارد. پرسپولیس تا الان نتایج خوبی گرفته و فکر می کنم در شرایطی خوب مقابل استقلال قرار خواهد گرفت. طبیعتاً پرسپولیس از استقلال قوی تر است، ولی شرایط دربی متفاوت است.

وی در ادامه افزود: پرسپولیس به هیچ عنوان نباید به وضعیت استقلال در جدول و مشکلات این تیم در پنج هفته گذشته دلخوش باشد. استقلال هم یک تیم بزرگ است و طبیعتاً در دربی دنبال اعاده حیثیت خواهد بود. آنها بازیکنان بسیار خوبی دارند که می توان در سمت راست به خسرو حیدری اشاره کرد. استقلال در خط حمله هم بازیکنان خوبی مثل کاوه رضایی و فرشید اسماعیلی دارد.

مهاجم پیشین تیم فوتبال پرسپولیس در پایان تصریح کرد: پرسپولیس هم در خط هافبک و همچنین حمله قدرت بسیار بالایی دارد و می تواند به هدفش برسد. نکته مهم این است که یک بازی زیبا و قشنگ را شاهد باشیم و امیدوارم این اتفاق رخ دهد. هر تیمی کمتر اشتباه کند و تمرکز بالایی داشته باشد شانس زیادی برای پیروزی خواهد داشت.

به گزارش سیب موز پایان پیام/