تیموریان:«بولدوزر» یکی از بزرگترین دربی های تاریخ بودم!/استقلال دو بر یک پرسپولیس را می برد

سیب موز استقلالی ام و از منصوریان حمایت می کنمتیموریان:«بولدوزر» یکی از بزرگترین دربی های تاریخ بودم!/استقلال دو بر یک پرسپولیس را می برد

تیموریان:«بولدوزر» یکی از بزرگترین دربی های تاریخ بودم!/استقلال دو بر یک پرسپولی

سیب موز: تیموریان:«بولدوزر» یکی از بزرگترین دربی های تاریخ بودم!/استقلال دو بر یک پرسپولیس را می برد هافبک سابق تیم فوتبال استقلال گفت: من در یکی از بزرگ ترین دربی های تاریخ کار تخریبی انجام می دادم و آن زمان لقب بولدوزر را گرفته بودم.

سرژیک تیموریان در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در خصوص اینکه در چند دربی بازی کرده است، گفت: متاسفانه فقط توانستم برای استقلال در یک دربی به میدان بروم چون سال بعد از این تیم ترانسفر شدم و البته در یکی از بزرگ ترین دربی های تاریخ به میدان رفتم.

به گزارش سیب موز وی افزود: در آن مسابقه من به عنوان هافبک دفاعی به زمین رفتم و مرحوم حجازی از من خواست که کار تخریبی انجام دهم. فکر می کنم از کار من هم خیلی راضی بود چون در آن زمان پرسپولیس هافبک های قلدری داشت و من هم کار پرس را خوب انجام داده بودم.

تیموریان تاکید کرد: من و آندرانیک بازیکنان فیزیکی لقب گرفته بودیم و در جنگ های اول باید برنده می شدیم به همین دلیل به ما لقب بولدوزر داده بودند. شاید نحوه بازی ما به مذاق طرفداران رقیب خوش نمی آمد ولی به قول معروف ما فنی بازی می کردیم.

وی در پاسخ به این سوال که چرا استقلال در آن مسابقه نتوانست پرسپولیس 9 نفره را شکست دهد، گفت: طبیعتا وقتی تیمی بازیکنش در دربی اخراج می شود توانش را بیشتر خرج می کند و البته آنها خیلی تدافعی بازی کردند و ما هم از موقعیت هایی که داشتیم استفاده نکردیم. یادم می آید داوود فنایی هم در آن بازی خیلی خوب عمل کرد.

تیموریان:«بولدوزر» یکی از بزرگترین دربی های تاریخ بودم!/استقلال دو بر یک پرسپولی 2

تیموریان در ادامه گفت وگو با فارس، در پاسخ به این سوال که وقتی برای اولین بار به زمین آمد و تماشاگران را دید چه حسی داشت، گفت: اول از همه بگویم که من در تیمی بازی می کردم مثل آرارات که تماشاگران زیادی داشت. شاید تعداد آنها به اندازه تماشاگران استقلال و پرسپولیس نمی رسید اما با جو آشنایی کامل داشتم. ضمن آنکه من بازیکن تیم ملی امید بودم و مقابل قطر 100 هزار تماشاگر را تجربه کرده بودم. به همین خاطر وقتی به زمین آمدم تعجب نکردم.

هافبک سابق استقلال در خصوص تیم کنونی استقلال و شرایطش قبل از دربی 83 گفت: این بازی با مسابقات قبل فرق می کند و با وجود اینکه استقلال تا این هفته برد نداشته ولی مطمئن باشید حرف های زیادی برای گفتن دارد. جایگاه استقلال اینجا نیست و من منصوریان را به عنوان یک استقلالی قبول دارم و تیم محبوبم را هم حمایت می کنم.

وی تاکید کرد: پرسپولیس هم ابتدای فصل پارسال دچار مشکلاتی بود ولی در ادامه خودش را پیدا کرد امسال هم استقلال خودش را پیدا می کند و من مطمئن هستم اگر بازیکنان با آرامش و تمرکز به زمین بروند استقلال برنده بازی است. خوشبختانه هواداران امسال صبورتر هم نشان دادند و من از بازیکنان می خواهم به جایگاه پرسپولیس کاری نداشته باشند و برای برد به زمین بروند.

وی در پایان در پاسخ به این سوال که نتیجه را چطور پیش بینی می کند، گفت: به نظر من استقلال دو بر یک برنده بازی است.

انتهای پیام/ا