استقلال دقیقه 60 به بعد کارش تمام می شود

استقلال دقیقه ۶۰ به بعد کارش تمام می شود

سیب موز: استقلال دقیقه 60 به بعد کارش تمام می شود سیب موز استقلال دقیقه 60 به بعد کارش تمام می شود

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس، گفت: از برانکو می خواهم تیمش را بدون ترس به میدان بفرستد.

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری دانشجو، ضیاء عربشاهی ، در مورد دربی 83 گفت: برای برانکو توصیه ای دارم. از او می خواهم روز جمعه بدون ترس وارد زمین شود و پرسپولیس را با دو مهاجم به میدان بفرستد. پرسپولیس باید از همان ابتدای مسابقه روی حریف فشار بیاورد و اگر این کار را انجام دهد می تواند با پیروزی 5-4 گله بازی را ترک کند.

به گزارش سیب موز وی افزود: استقلال شرایط بدنی مناسبی ندارد. این تیم از دقیقه 60 به بعد کارش تمام می شود. مسئله دوم وضعیت بد روحی و روانی استقلال است که این مسئله باعث شده آبی پوشان در طول 90 دقیقه استرس داشته باشند. مورد سوم هم موضوعی است که از همان ابتدای فصل آن را بیان کردم. علیرضا منصوریان سرمربی استقلال سخنور بسیار خوبی است اما بلد نیست از مهره هایش استفاده کند و گفته بودم او به هفته ششم نمی رسد اما مدیران استقلال محبت کردند و اجازه دادند او تا هفته ششم باشد و سپس کادر فنی را تغییر دهند.

پیشکسوت پرسپولیس در رابطه با نقاط قوت و ضعف این تیم خاطرنشان کرد: پرسپولیس در اکثر پست ها شرایط خوبی دارد و مشکلی بابت بازیکنان ندارد اما تیم در دفاع چپ کمی آسیب پذیر است و باید در آن منطقه با هوشیاری بیشتری کار کند. عمق دفاع استقلال بسیار ضعیف است و اگر پرسپولیس با دو مهاجم نزدیک به هم کار کند می تواند موفق باشد.

عربشاهی در مورد اینکه احتمال دارد پرسپولیس با غرور به میدان بیاید عنوان کرد: استقلال در هر شرایطی استقلال است و بازیکنان باید غرور را کنار بگذارند و وقتی به میدان می آیند فکر کنند دو گل عقب هستند. استقلال توان بازی در طول 90 دقیقه را ندارد و بهترین فرصت برای پرسپولیس است که بازی را با یک نتیجه خوب و زدن 4-3 گل ترک کند.

وی در مورد اینکه منصوریان قبل از شروع فصل اعلام کرده بود پوست پرسپولیس را می کند، اظهار داشت: منصوریان سخنور خوبی است اما فوتبال شرایط دیگری دارد. اگر مسی، مسی می شود دلیلش این است که او ذهن بسیار پویا و حرفه ای دارد. مربیگری با سخنوری و تخریب به موفقیت نمی رسد. استقلال اکنون سرمایه را دارد ولی نمی تواند از آن استفاده کند. استقلال از لحاظ مهره و بازیکن شرایط خوبی دارد اما از لحاظ کوچینگ بسیار ضعیف است.

پیشکسوت پرسپولیس در پایان گفت: از بازیکنان پرسپولیس می خواهم غرور نداشته باشند و فکر کنند به اینکه روز جمعه هواداران را با لب خندان به خانه هایشان بفرستند.

خبرگزاری دانشجو - فارس