رویارویی قلعه نویی و گل محمدی

رویارویی قلعه نویی و گل محمدی

سیب موز: رویارویی قلعه نویی و گل محمدی

سیب موز رویارویی قلعه نویی و گل محمدی

مچ اندازی یحیی گل محمدی و امیر قلعه نویی در جریان دیدار تیم های ذوب آهن و تراکتورسازی تبریز رخ می هد و هر دو مربی به دنبال خواباندن مچ رقیب در مستطیل سبز هستند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ هفته ششم لیگ برتر فوتبال در حالی روزهای پنج شنبه و جمعه هفته جاری پیگیری می شود که برگزاری دربی سرخابی ها، سایر بازی ها را تحت الشعاع خود قرار داده است.

به گزارش سیب موز

در یکی از دیدارهای این هفته تیم ذوب آهن که در رده هفتم جدول رد ه بندی جای دارد، به دیدار تیم رده دومی تراکتورسازی تبریز می رود.

تیم ذوب آهن از پنج دیدار سپری شده خود در لیگ، تنها یک برد کسب کرده و در دیدار با نماینده تبریز به دنبال کسب دومین پیروزی است، اما در آن سوی میدان نیز تیم تراکتورسازی تبریز نیم نگاهی به صدر لیگ دارد.

تراکتورسازی با امیر قلعه نویی در این فصل توانسته به عنوان یک مدعی عمل کند و در حال حاضر با دو امتیاز کمتر نسبت به تیم پرسپولیس در رده دوم جدول رده بندی جای دارد، از این رو در دیدار با تیم ذوب آهن به دنبال کسب سه امتیاز بازی است تا بتواند با استفاده از لغزش احتمالی سرخ های تهرانی، رتبه اول را در اختیار بگیرد.

شاگردان گل محمدی در تیم ذوب آهن برای اینکه بتوانند در جمع تیم های مدعی جای داشته باشند، نیاز به نتیجه گیری در دیدارهای آتی به خصوص دیدارهای خانگی دارد.

به گزارش فارس، برنامه مسابقات هفته ششم لیگ به شرح زیر است:

پنجشنبه  25 شهریور 95

سیاه جامگان مشهد – صبای قم – ورزشگاه ثامن مشهد

ذوب آهن اصفهان – تراکتورسازی تبریز – ورزشگاه فولاد شهر اصفهان

صنعت نفت آبادان – استقلال خوزستان – ورزشگاه تختی آبادان

ماشین سازی تبریز – فولاد مبارکه سپاهان – ورزشگاه یادگار امام تبریز

پیکان تهران – نفت تهران – ورزشگاه شهدا شهر قدس

سایپا تهران – گسترش فولاد تبریز – ورزشگاه پاس قوامین تهران

جمعه 26 شهریور 95

فولاد خوزستان – پدیده خراسان – ورزشگاه غدیر اهواز

پرسپولیس تهران – استقلال تهران – ورزشگاه آزادی تهران

شبکه اطلاع رسانی راه دانا - فارس