حسن روشن: استقلال با برد در دربی از بحران خارج نمی شود/ این دربی برای پرسپولیس سخت تر است

حسن روشن: استقلال با برد در دربی از بحران خارج نمی شود/ این دربی برای پرسپولیس س

سیب موز: حسن روشن: استقلال با برد در دربی از بحران خارج نمی شود/ این دربی برای پرسپولیس سخت تر است

سیب موز به گزارش سیب موز به گزارش خبرنگار ورزشی آنا، مهمترین بازی نیم فصل اول رقابت های لیگ برتر کشور در حالی برگزار می شود که آبی پوشان تهران وضعی خوبی را ندارند و در جهت دیگر پرسپولیسی ها درصدر جدول رقابت ها قرار گرفتند. استقلالی ها که تا پایان هفته پنجم رقابت ها موفق نشدند در لیگ برتر به برد برسند امید زیادی دارند تا اولین برد خودشان را در لیگ برتر مقابل رقیب سنتی کسب کنند.

حسن روشن در گفت وگو با خبرنگار ورزشی آنا، درباره این روزهای تیم استقلال تهران گفت: «وقتی تغییرات در اول فصل در یک تیم بیش از حد معمول باشد باید منتظر چنین نتایجی هم باشیم. استقلال در این فصل حدود 60 درصد تیمش را تغییر داد و زمان می برد تا این بازیکنان با یکدیگر هماهنگ شوند و بتوانند بازی خوبی را به نمایش بگذارند.»

وی ادامه داد: «منصوریان به خاطر بازیکنان فعلی استقلال زحمات زیادی کشید و مجبور شد تا چند بازیکن قدیمی این تیم را کنار بگذارد، الان هم وقت بازیکنان است تا از زحمات منصوریان قدردانی کنند و با یک بازی خوب در دربی سرمربی تیم و هواداران را شاد کنند.»

روشن در خصوص بازی روز جمعه میان استقلال و پرسپولیس بیان کرد: «دربی ربطی به جایگاه دو تیم در جدول ندارد و هر کدام از تیم ها که تمرکز بیشتری در بازی داشته باشد می تواند پیروز میدان باشد. به نظر من وضع برای پرسپولیس به مراتب سخت تر از استقلال است، چون این تیم در وضعی از نظر روحی قرار دارد که شکست مقابل استقلال می تواند اردوی سرخپوشان را از هم بپاشد. استقلالی ها در این بازی چیزی برای از دست دادن ندارند و باید برای برد تلاش کنند.»

پیشکسوت استقلال درباره اینکه گفته می شود استقلال با برد مقابل پرسپولیس در دربی بحران چند وقت اخیر را پشت سر خواهد گذاشت، افزود: «استقلال در چند هفته سپری شده از لیگ نتایج خوبی کسب نکرد که برد مقابل پرسپولیس اوضاع را برای این تیم بهتر می کند، ولی با این برد استقلال از بحران خارج نمی شود و نتایج بعد از دربی هم برای این تیم مهم است.»

وی در مورد تاکتیکی که منصوریان در نفت تهران در مقابل پرسپولیس استفاده می کرد و به کار بردن این روش در دربی گفت: «وضع استقلال با نفت خیلی فرق دارد. منصوریان در نفت با تاکتیک دفاعی و استفاده از ضدحملات مقابل پرسپولیس بازی می کرد اما این روش در استقلال جواب نمی دهد و بهتر است از این روش استفاده نکند.»