90/ این پنجمین گلم به استقلال بود

90/ این پنجمین گلم به استقلال بود

سیب موز: 90/ این پنجمین گلم به استقلال بود سیب موز 90/ این پنجمین گلم به استقلال بودشماره خبر : 134665

به نظر راحت ترین کار برای سامان نریمان جهان گل زدن به استقلال است. او که این فصل پیراهن ماشین سازی را بر تن دارد در بازی عصر یکشنبه بار دیگر به آبی پوشان پایتخت گل زد تا نشان دهد راه گل زدن به این تیم را به خوبی می داند

بهنام معتمدی

به گزارش سیب موز به نظر راحت ترین کار برای سامان نریمان جهان گل زدن به استقلال است. او که این فصل پیراهن ماشین سازی را بر تن دارد در بازی عصر یکشنبه بار دیگر به آبی پوشان پایتخت گل زد تا نشان دهد راه گل زدن به این تیم را به خوبی می داند و اعتقاد دارد اگر در بازی مقابل استقلال اندکی شانس داشتند حتی می توانستند با کسب سه امتیاز زمین را ترک کنند و در جدول جایگاه بهتری را نصیب این تیم کنند. دیروز فرصتی پیش آمد با او دقایقی صحبت کنیم.

90: بازی با استقلال چطور بود؟

بازی خوبی را انجام دادیم. ما فوتبال خوبی را به نمایش گذاشتیم و هر چه از زمان بازی گذشت بیشتر صاحب توپ و میدان شدیم. اگر قدر فرصت ها را می دانستیم شک نکنید استقلال را شکست می دادیم اما بی دقتی در برخی صحنه ها این برد را از ما گرفت.

90: استقلال را چطور دیدی؟

به نظرم این تیم با استرس فوتبال بازی می کرد و اگر یک برد به دست آورد می تواند در قواره های یک مدعی ظاهر شود. این تیم بازیکنان خوبی دارد و در ادامه لیگ به نظرم به جمع مدعیان اضافه خواهد شد.

90: به نظر راه گل زدن به استقلال را خوب بلدی؟

من در همه بازی ها دوست دارم گل بزنم. خدا را شکر می کنم که تا به حال پنج بار توانستم به این تیم گل بزنم. البته اولویت من این است که تیم نتایج خوبی بگیرد بعد از این موضوع به فکر گلزنی خود هستم.

90: به آقای گلی فکر می کنی؟

همانطور که گفتم اولویت من و همه تیم در وهله اول موفقیت تیم است و بعد به گل زدن هم فکر می کنم. در این راه بدم نمی آید آقای گل هم شوم.

90: به نظرت آینده ماشین سازی چه خواهد شد؟

ما تیم خوبی داریم. تیم از ترکیب بازیکنان جوان و باتجربه تشکیل شده است و کادر فنی خوبی هم بالای سر تیم است. جدا از همه اینها هواداران خونگرمی هم داریم که تا به اینجای فصل ما را تنها نگذاشتند و حامی تیم بوده اند. به نظرم با گذشت زمان شرایط تیم بهتر می شود و اگر جوان های تیم خود را پیدا کنند این فصل می توانیم به عنوان پدیده لیگ برتر خود را معرفی کنیم.

90: فکر می کنی چه رتبه ای به دست خواهید آورد؟

به نظرم این فصل قابل پیش بینی نیست زیرا همه تیم ها با قدرت هستند و هر بازی یک فینال است. تلاش ما این است بعد از سال ها که به لیگ برتر صعود کرده ایم رتبه ای تک رقمی را به دست آوریم.

90: بازی کردن کنار کاپیتان تیم ملی چطور است؟

این یک اتفاق خوب برای ما به شمار می رود. آندو بزرگ همه ما است و بازی کنار او به همه ما روحیه می دهد. او در بازی هایی که برای تیم به میدان رفته از تمام توان خود استفاده کرده تا ماشین سازی به موفقیت برسد.

90: به نظر راه گل زدن به استقلال را بلدی و باز هم با این تیم بازی کنی گل خواهی زد؟

استقلال تیم قابل احترامی است اما اگر باز هم با استقلال بازی کنم گل خواهم زد.

90: به تیم ملی فکر می کنی؟

هر بازیکنی آرزوی حضور در تیم ملی کشورش را دارد زیرا این یک افتخار بزرگ است. تلاش می کنم با عملکرد خوب خود در فصل جاری بتوانم نظر مثبت کی روش را برای حضور در تیم ملی جلب کنم.