حیدری: در داربی استقلال متفاوتی را می بینید

حیدری: در داربی استقلال متفاوتی را می بینید

سیب موز: حیدری: در داربی استقلال متفاوتی را می بینید سیب موز حیدری: در داربی استقلال متفاوتی را می بینیدشماره خبر : 134648

خسرو حیدری یکی از خوب های استقلال مقابل ماشین سازی بود و تک گل آبی پوشان روی ارسال او به ثمر رسید. خسرو درباره این بازی گفت : در این بازی باز هم بدشانس بودیم اما این بدشانسی ها همیشگی نیست

به گزارش سیب موز حیدری: در داربی استقلال متفاوتی را می بینید

خسرو حیدری یکی از خوب های استقلال مقابل ماشین سازی بود و تک گل آبی پوشان روی ارسال او به ثمر رسید. خسرو درباره این بازی گفت : در این بازی باز هم بدشانس بودیم اما این بدشانسی ها همیشگی نیست و بالاخره تمام می شود. در این چند هفته می توانستیم برنده میدان باشیم اما روی بدشانسی فرصت های ما از دست می رود. از هواداران می خواهم تا آخر پشتیبان منصوریان باشند. ترکیب سال قبل نزدیک به هشتاد درصد تغییر کرده و این موضوع زمان می خواهد تا هماهنگی ایجاد شود.

او درباره بازی با پرسپولیس  گفت : در نود درصد داربی ها استقلال در جدول بالای سر پرسپولیس  بوده است . این بازی به جایگاه تیم ها در جدول ربطی ندارد و هر تیمی که از فرصت ها بهتر استفاده کند برنده خواهد بود.  به هواداران قول می دهم در داربی استقلال متفاوتی را  خواهند دید.

حیدری درباره تعطیلی های بلند مدت لیگ برتر نیز گفت : این موضوع روی روند تیم ها تاثیرگذار است اما مهمترین نکته صعود تیم ملی به جام جهانی است. حتی اگر به قیمت لطمه خوردن به لیگ باشد. همه باید منافع تیم ملی را در نظر بگیرند و حامی آن باشند. اگر تیم ملی راهی جام جهانی شود این اتفاق به نفع کل فوتبال ما خواهد بود. امیدوارم این اتفاق بیفتد و کشورمان سربلند  شود.