روشن:استقلال می ترسدواین ترس برای پرسپولیس خطرناک است

روشن:استقلال می ترسدواین ترس برای پرسپولیس خطرناک است

سیب موز: روشن:استقلال می ترسدواین ترس برای پرسپولیس خطرناک است

سیب موز فوتبال ایران > لیگ برتر - پیشکسوت باشگاه استقلال گفت: آقایان با پیرمردهای تیم قرارداد سه ساله بستند و با جوان ها یک ساله. این نشان می دهد آینده نگری هم نداشته اند.

به گزارش خبرورزشی، حسن روشن درباره نگرانی هواداران استقلال قبل از دربی هشتادوسوم اظهار داشت: هواداران حق دارند نگران باشند چون با این وضعیتی که استقلال دارد جای نگرانی وجود دارد. اگر استقلالی ها نگران نباشند یک جای کار اشکال دارد اما این را هم یادمان نرود که جایگاه دو تیم در جدول تاثیری در این بازی ندارد. الان وضع پرسپولیس بهتر است اما نمی توانیم بگوییم آنها حتما برنده دربی می شوند. باید صبر کنیم تا ببینم شرایط روحی و روانی آنها به چه شکل خواهد بود.

وی افزود: پرسپولیس از این بازی یک چیز می خواهد استقلال چیز دیگر. پرسپولیسی ها می خواهند صدر جدول را داشته باشند و از آن طرف استقلال به دنبال این است که اوضاعش بدتر از این نشود. با تمام این حرف ها به نظر من این استقلال ، استقلال واقعی نیست و متاسفانه امیدی هم به آینده آن وجود ندارد. آقایان با پیرمردهای تیم قرارداد سه ساله بستند و با جوان ها یک ساله. این نشان می دهد آینده نگری هم نداشته اند.

به گزارش سیب موز پیشکسوت استقلال افزود: یک چیز وجود دارد که استقلال را به موفقیت در دربی امیدوار می کند و آن زخمی بودن آنهاست. استقلال شیر زخمی است و پرسپولیس شیر سالم. شیر زخمی همیشه خطرناک تر است.

وی در پاسخ به این سوال که اگر همین الان سرمربی استقلال بود در این مدت زمان باقیمانده تا دربی چه تمهیداتی می اندیشید اظهار داشت: اولا خداراشکر که من سرمربی استقلال نیستم ثانیا در این زمان کم از نظر فنی هیچ کاری نمی شود کرد. کارهایی که باید می شده قبلا شده و حالا باید فقط روی مسایل روحی و روانی کار کرد. اگر استقلالی ها یک کلمه حرف نابه جا بزنند روحیه خودشان خراب می شود به نظر من مسوولان باشگاه حتی نباید از پاداش دربی حرف بزنند.

روشن در پاسخ به این سوال که پیش بینی اش از نتیجه دربی چیست بیان داشت: من بازی را نگاه نمی کنم. امسال فقط 10 دقیقه آخر بازی با ماشین سازی را تماشا کردم. مطمئن باشید بعد از بازی نتیجه را از شما می پرسم.

وی درباره شرایط پرسپولیس گفت: اگر آنها غرور داشته باشند استقلال برنده می شود. یکی از مسایلی که پارسال مظلومی و استقلال را داغون کرد غرور سوبله چوبله او بود. سوبله چوبله ای که برای او ساخته بودند در بازی با پرسپولیس آفت استقلال شد. پرسپولیس هم بعد از آن بازی خودش را گم کرد ودیدید که هفته بعد رفت و دو گل از نفت خورد. امروز وقتی کسی درباره بازی معروف 6برصفر سال 52 صحبت می کند شاید نداند که آن روز فقط غرور تاجی ها باعث شد آن اتفاق رقم بخورد. سال بعد از آن ما 4 گل به شهباز زدیم ، شهبازی که ستاره های زیادی داشت آن روز هم ما به خاطر ترسمان از شهباز موفق به غلبه بر آنها شدیم. خدا رحمت کند رایکوف را که همیشه می گفت از تیمی بترسید که از شما می ترسد. الان استقلال خطرناک است چون از پرسپولیس می ترسد.

پیشکسوت استقلال افزود: نمی دانم چرا آقای افتخاری اخیرا آن مصاحبه را انجام داد و گفت بعد از دربی درباره منصوریان تصمیم می گیریم. این صحبت به جا نبود و به استقلال لطمه زد.

روشن در پایان درباره این موضوع که آیا خودش هم قبل از دربی ها استرس داشت گفت: هیچ وقت نمی ترسیدم چون ترس برادر مرگ است و ترسو می میرد. یادم می آید در آخرین بازی پرسپولیس و تاج ما از اردوی تیم ملی سوار بر ماشین علی آقای پروین به امجدیه رفتیم. در مسیر یک کلمه درباره دربی صحبت نکردیم و همه حرف مان پیرامون تیم ملی بود. به امجدیه که رسیدیم رختکن ما سمت راست بود و به داخل آن رفتیم و علی آقا و دیگر پرسپولیسی ها هم به رختکن سمت چپی رفتند.آن روز سه گل به پرسپولیس زدیم و بعد از بازی دوباره سوار ماشین علی آقا شدیم و به اردوی تیم ملی برگشتیم.