فرزانه زارعی، بانوی والیبالیست ایرانی از خاندان تمام استقلالی اش می گوید

فرزانه زارعی، بانوی والیبالیست ایرانی از خاندان تمام استقلالی اش می گوید

سیب موز: فرزانه زارعی، بانوی والیبالیست ایرانی از خاندان تمام استقلالی اش می گوید سیب موز فرزانه زارعی، بانوی والیبالیست ایرانی از خاندان تمام استقلالی اش می گوید

دریافت کننده تیم ملی ایران از معدود استقلالی های بانوان است که می گوید معمولا کری کمتر می خواند چون پرسپولیسی ها تعدادشان خیلی زیاد است.

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری دانشجو، فرزانه زارعی دریافت کننده تیم ملی بانوان ایران که حالا در ویتنام به سر می برند هفته گذشته موفق شدند دست به کار بزرگی بزنند تا اولین پنجمی آسیا برای بانوان والیبالیست به دست بیاید. او در مورد بهترین دربی هایی که تماشا کرده است می گوید:« بهترین دربی مربوط به زمانی است که فرهاد مجیدی بازی می کرد.»

به گزارش سیب موز

با اینکه استقلال در دربی های اخیر موفق به برد نشده، اما زارعی باز معتقد است استقلال برای این دیدار شانس برد دارد:« به نظرم بد نباختیم، پرسپولیس شانسی نتیجه را به سود خود تغییر داد. در کل خوب بازی کردند و کاری به باخت 4 ـ 2 ندارم. »

زارعی می گوید تنها یک بازی را دوست داشت به استادیوم برود:« یک بار دوست داشتم به استادیوم بروم آن هم بازی بهترین های جهان با تیم ایران بود.»

پیش بینی او از بازی، برد استقلال است:« اگر بتوانم این دربی را تماشا می کنم. فکر می کنم استقلال ببرد، با این تیم می توانیم ببریم و فکر می کنم بازی یک ـ صفر به نفع استقلال می شود.»

کری بین استقلال و پرسپولیسی ها در اردو هست اما زارعی کمتر سعی می کند کری بخواند چون که:« در اردو بعضی وقت ها کری داشتیم اما  پرسپولیسی ها تعدادشان خیلی زیاد است و زورم به همه آنها نمی رسد. کل خاندانمان استقلالی هستند و اصلا پرسپولیسی نداریم جز 2 داماد خانواده. در اصفهان تیم سپاهان خیلی طرفدار دارد و از پرسپولیس متنفر هستند.»

او درباره پیش بینی از ادامه فصل هم می گوید:« یارگیری شان خوب بوده اما نمی دانم چرا اینطور نتیجه گرفتند و نظرات فنی آقای منصوریان را نمی توان زیرسوال برد. ایشان خودشان زمانی جزو بهترین ها بودند و عملکرد خوبی داشتند. کاوه رضایی، بختیار رحمانی بازیکنان خوبی بودند که گرفتند اما باید منتظر ماند.»