نگرانی برانکو برای رویارویی با استقلال اتلتیکویی

نگرانی برانکو برای رویارویی با استقلال اتلتیکویی

سیب موز: نگرانی برانکو برای رویارویی با استقلال اتلتیکویی

سیب موز فوتبال ایران > لیگ برتر - کادر فنی پرسپولیس نگران است که در دربی هشتاد و سوم با استقلالی روبرو شود که به سبک اتلتیکو مادرید بازی می کند. اتفاقی که فصل گذشته توسط منصوریان رقم خورد و به سرخ ها لطمه زد.

به گزارش خبرورزشی، دربی هشتاد و سوم پایتخت روز جمعه در هفته ششم لیگ شانزدهم برگزار خواهد شد. تقابل دو تیم در روز جمعه متفاوت تر از سایر تقابل های آنهاست.

به گزارش سیب موز استقلال تا پیش از این بازی هیچ پیروزی در لیگ به دست نیاورده و با کسب سه تساوی هم امتیاز با تیم قعرنشین فولاد در رده چهاردهم جدول قرار گرفته است. این مسابقه ممکن است تهدیدی هم برای علیرضا منصوریان محسوب شود تا در صورت ناکامی جایگاهش را از دست بدهد.

از همین رو سرمربی آبی پوشان به هیچ وجه نمی خواهد در دربی بازنده باشد و امتیازی از دست بدهد اما پرسپولیسی ها هم به این موضوع واقف هستند و آنها نیز خودشان را برای یک بازی سخت آماده می کنند. برانکو نیز تدابیر لازم را برای این مسابقه اندیشیده است و تیمش را برای این مسابقه حساس آماده می کند.

سرمربی کروات پرسپولیس تیمش را برای رویارویی با یک استقلال تدافعی آماده می کند چرا که می داند استقلال به هر قیمتی هم که شده نمی خواهد دست خالی زمین را ترک کند. از طرفی دیگر سرمربی کنونی استقلال علیرضا منصوریانی است که فصل گذشته با تیم نفت در ورزشگاه آزادی مقابل پرسپولیس اتلتیکویی بازی کرد و توانست با عملکردی هوشمندانه هم سه امتیاز را از سرخپوشان بگیرد و هم آنها را از کسب عنوان قهرمانی دور کند.

مربیان پرسپولیس در اندیشه بازی با تیمی هستند که بسته بازی می کند و فقط برای رسیدن به گل چشم به ضد حملات خواهد دوخت. برانکو نیز نگاه ویژه ای به ضربات ایستگاهی خواهد داشت و از طرفی قصد دارد با پاس های پرتعداد میان بازیکنان راه نفوذ را به دروازه رحمتی باز کند تا سومین پیروزی اش در دربی را نیز کسب کند.