دین محمدی: حس ششم من می گوید استقلال بازنده دربی نیست

دین محمدی: حس ششم من می گوید استقلال بازنده دربی نیست

سیب موز: دین محمدی: حس ششم من می گوید استقلال بازنده دربی نیست

سیب موز فوتبال ایران > لیگ برتر - مربی فصل گذشته تیم فوتبال استقلال گفت:حس ششم من می گوید استقلال بازنده دربی نیست چون بازیکنان بزرگی دارد که مرد روزهای بزرگ هستند.

به گزارش خبرورزشی، سیروس دین محمدی در خصوص اینکه نظرش در مورد بازی روز جمعه استقلال و پرسپولیس چیست، گفت: به نظر من استقلال این بازی را نمی بازد چون این تیم بازیکنان باتجربه و بزرگ تری دارد و این بازیکنان مرد روزهای بزرگ هستند.

به گزارش سیب موز وی با تأکید بر اینکه روی تجربه اش چنین صحبت هایی را انجام می دهد، گفت: جدول هیچ گاه ضامن برد در دربی نیست و امکان ندارد کسی تضمین بدهد چون مثلا پرسپولیس صدرنشین است استقلال را قطعا شکست خواهد داد. من مطمئن هستم این بازی مثل تمامی دربی ها شرایط خاص خودش را دارد و مسابقه در همان روز تکلیفش روشن می شود و ربطی به جایگاه دو تیم نخواهد داشت.

این روزها خیلی ها معتقد هستند بازیکنان استقلال شرایط و فرم بازی در این تیم را یاد نگرفته اند. دین محمدی در این ارتباط گفت: کاملا این موضوع را قبول دارم و من هم معتقدم خیلی از بازیکنان هنوز فرم بازی در استقلال را یاد نگرفته اند.نظر شخصی من این است اگر بازیکنی به استقلال و پرسپولیس می آید باید زودتر از بازیکنان سایر تیم ها بخوابد. بازیکنان استقلال باید بدانند ساعت 10 شب باید بخوابند و خیلی از مسائل را رعایت کنند و از حواشی دور باشند.

وی تأکید کرد: مسئله بعدی اعتماد به نفس است. اگر بازیکنی اعتماد به نفس بالایی داشته باشد مطمئنا می تواند با انتقادات مبارزه کند و با تمرین کردن و تمرکز بالا پاسخ انتقادات را بدهد.

مربی فصل گذشته استقلال در خصوص اینکه نتیجه مسابقه را چطور پیش بینی می کند، گفت: من در زمانی که فوتبال بازی می کردم حداقل در 9 دربی به میدان رفته ام و هیچ وقت این بازی را پیش بینی نکرده ام. حالا هم پیش بینی نمی کنم ولی حس ششم من می گوید استقلال بازی را نمی بازد و موفق می شود.

وی در پایان در خصوص اینکه تأثیرگذارترین بازیکنان استقلال و پرسپولیس را چه بازیکنانی می داند، گفت: به نظر من بختیار رحمانی در فاز حمله بازیکن بسیار خوبی است که اگر روزش باشد ویرانگر کار می کند. از آن طرف هم مهدی طارمی بسیار خطرناک است و فرصت گیر بیاورد گل خواهد زد.