محمود خوردبین: تیم ما بالاتر از استقلال است/ علیپور، طارمی و مسلمان گلزنی می کنند

محمود خوردبین: تیم ما بالاتر از استقلال است/ علیپور، طارمی و مسلمان گلزنی می کنن

سیب موز: محمود خوردبین: تیم ما بالاتر از استقلال است/ علیپور، طارمی و مسلمان گلزنی می کنند

سیب موز به گزارش سیب موز به گزارش خبرنگار ورزشی آنا، محمود خوردبین با تسلیت به بهادر عبدی به خاطر درگذشت پدر و مادرش در سانحه رانندگی در مورد دربی روز جمعه میان استقلال و پرسپولیس گفت: «دربی بازی مهمی است. هرچقدر هم بگویند که این بازی معمولی است به نظرم دربی مهم ترین بازی فوتبال ایران است و مورد توجه همه قرار می گیرد. شکر خدا خدا بازیکنان مان از نظر بدنی و روحی سرحال هستند و در طول هفته گذشته تمرین های خوبی را سپری کرده ایم. یک تساوی خوب در تبریز کسب کردیم و فکر می کنم می توانیم نتیجه خوبی را هم در داربی کسب کنیم.»

او درباره وضعیت استقلال و اینکه گفته می شود در صورت شکست این تیم منصوریان از هدایت آبی پوشان کنار گذاشته می شود گفت: «این موضوع به ما ربطی ندارد. ما فوتبال خودمان را بازی می کنیم و تیم های دیگر بر اساس عملکرد ما آماده می شوند. مربی ما تمرینات و تاکتیک های مورد نظرش را در نظر گرفته است.»

سرپرست پرسپولیس درباره مصدومیت چند بازیکن این تیم مانند رضاییان، حسینی، امیری و گولج ابراز امیدواری کرد: «ان شاءالله این بازیکنان به خصوص رضاییان و حسینی آماده می شوند. وضعیت امیری تا حدودی مبهم است چرا که او هنوز هم احساس درد می کند و مصدومیتش شدیدتر از سایرین است.»

خوردبین با بیان اینکه این دیدار پنجاه و سومین دربی او محسوب می شود، گفت: «تیم ما از نظر جدول رده بندی و روحی و روانی بالاتر از حریف است و به دنبال این هستیم که برنده بازی شویم. به نظرم تیمی که از نظر روحی و روانی خوب باشد برنده بازی می شود و فوتبال در درجه دوم قرار دارد. ما تلاش زیادی برای این بازی کردیم و به دنبال این هستیم که بر حریف مان غلبه کنیم. فکر می کنم علیپور، طارمی و مسلمان در این بازی گلزنی می کنند.»

سرپرست پرسپولیس درباره اینکه از کدام دربی ها خاطره دارد، گفت: «دربی که با گل من به تساوی کشیده شد بسیار خوب بود و در سال های اخیر هم دربی 4-2 سال گذشته و بازی ای که با گلزنی کریم باقری 2 بر یک شد را بسیار دوست دارم.»

او درباره قضاوت علیرضا فغانی در این دیدار گفت: «به او تبریک می گویم چرا که او تا به حال توانسته دیدارهای بزرگی مانند فینال المپیک را قضاوت کند. در این بازی همه چیز دست اوست و فکر نمی کنم مشکلی داشته باشد.»

خوردبین درباره صندلی گذاری طبقه دوم ورزشگاه و کاهش ظرفیت آن گفت: «بلیت فروشی که به پایان رسیده اما فکر می کنم باز هم هواداران هر طور شده خودشان را به ورزشگاه می رسانند و تعداد حاضران بیش از ظرفیت ورزشگاه خواهد بود.»