تک نکته امیدبخش استقلالی ها در آستانه دربی ترسناک

سیب موز در آستانه دربی همه چیز در استقلال متزلزل نشان می دهد؛ تیم منصوریان 5 هفته اول لیگ را بدون برد سپری کرده است، رئیس باشگاه از اولتیماتوم به منصوریان سخن می گوید و از حمایت طرفدار استقلال هم رفته رفته کاسته شده.  خبر - تحریریه پارسینه | در آستانه دربی همه چیز در استقلال متزلزل نشان می دهد؛ تیم منصوریان 5 هفته اول لیگ را بدون برد سپری کرده است، رئیس باشگاه از اولتیماتوم به منصوریان سخن می گوید و از حمایت طرفدار استقلال هم رفته رفته کاسته شده. استقلال همچنین در شرایط خود را مهیا دربی می کند که جز قعرنشین های لیگ است و تنها به لطف تفاضل گل بالاتر از فولادها در رده ها چهاردهم ایستاده است. این در شرایطی است که پرسپولیسی ها در صدر جدول قرار دارند.

با این حال در این میان این همه نکته های ناامیدکننده همچنان یک مسئله است که استقلالی ها را امیدوار نگه می دارد و آن تاکتیک های منصوریان و این نکته است که وی تاکنون مقابل برانکو شکست نخورده است.

تیم نفت منصوریان جز معدود تیمهایی بود که فصل گذشته برابر پرسپولیس برانکو تن به شکست نداد و به یک تساوی و یک برد رسید. در بازی حساس برگشت نفت و پرسپولیس در آزادی هم که استقلالی ها یک صدا از منصوریان حمایت می کردند تا مانع قهرمانی پرسپولیس شوند، حربه های تاکتیکی منصوریان که مبتنی بر دفاع و ضدحمله بود، کارساز شد و نفت توانست در میان 100 هزار تماشاگر پرسپولیسی، با 2 گل شاگردان برانکو را مغلوب کند تا آب سردی بر پیکر سرخپوشان ریخته شود. آن پیروزی اگرچه راه را برای قهرمانی استقلال باز نکرد اما راه را بر قهرمانی پرسپولیس بست و نهایتا برای خود منصوریان هم سرنوشت ساز بود و شرایط را برای رسیدن وی به نیمکت استقلال فراهم کرد.

از آن بازی البته هفته ها گذشته است و شرایط منصوریان در استقلال کاملا عوض شده و اکنون بعد از چند هفته ناکامی عده ای با دیده تردید به این مربی می نگرند. با این حال، هنوز اکثر هواداران استقلال امیدوارند که منصوریان رکورد شکست ناپذیری اش برابر برانکو را حفظ کند و با ایجاد تغییراتی در تیم برای دربی راهکاری داشته باشد. خود منصوریان هم از زمان آمدن به استقلال بارها از اهمیت نتایج دربی سخن گفته و از داشتن برنامه برای دربی داد سخن داده، و استقلالی ها امیدوارند که این مربی جوان واقعا برنامه ای بر مقابله با پرسپولیس آماده برانکو داشته باشد چرا که شکست در دربی به همان میزان برای دو رقیب سنتی و وادارانشان اهمیت دارد که قرار داشتن در کورس قهرمانی.

تک نکته امیدبخش استقلالی ها در آستانه دربی ترسناک

سیب موز: تک نکته امیدبخش استقلالی ها در آستانه دربی ترسناک برچسب ها: دربی ، استقلال تهران ، پرسپولیس ، لیگ برتر بازگشت به صفحه نخست