شیرازی: هیات رئیسه سازمان لیگ با مدیران پرسپولیس و استقلال جلسه می گذارد

سیب موز دربی مهم ترین بازی باشگاهی استشیرازی: هیات رئیسه سازمان لیگ با مدیران پرسپولیس و استقلال جلسه می گذارد

شیرازی: هیات رئیسه سازمان لیگ با مدیران پرسپولیس و استقلال جلسه می گذارد

سیب موز: شیرازی: هیات رئیسه سازمان لیگ با مدیران پرسپولیس و استقلال جلسه می گذارد عضو هیات رئیسه سازمان لیگ فوتبال ایران گفت: هیات رئیسه سازمان لیگ نشستی با مدیران دو باشگاه استقلال و پرسپولیس برای حل مشکل اسپانسر برگزار می کند.

حبیب الله شیرازی در گفت و گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در مورد برگزاری دربی 83 گفت: دربی مهم ترین مسابقه باشگاهی کشور است و این مسابقه را در سایر کشورها نیز مورد توجه قرار می گیرد بنابراین هیات فوتبال استان تهران در حد توان و امکاناتی که دارد تلاش می کند بهترین مسابقه را برگزار کند.

به گزارش سیب موز رئیس هیات فوتبال استان تهران  ادامه داد: از نظر امنیتی ماموران یگان ویژه به اندازه کافی در ورزشگاه حضور دارند و امنیت بازی را تامین می کنند. از نظر سلامت نیز آمبولانس هایی برای تماشاگران در ورزشگاه آزادی مستقر می شوند تا اگر برای تماشاگران مشکلی پیش آمد به آنها خدمت رسانی کنند. یک آمبولانس بزرگ مقابل در غربی ورزشگاه مستقر می شود و تعدادی دیگر در مناطق مختلف ورزشگاه مستقر می شوند. همچنین پزشکانی در روی سکوها مجهز به دستگاه های شوک قلبی حضور خواهند داشت تا در صورت حمله قلبی ناشی از استرس تماشاگر را احیا قلبی کنند و به آمبولانس ها برسانند.

شیرازی در مورد تردد تماشاگران گفت: تمهیدات لازم با همکاری پلیس راهنمایی و رانندگی صورت گرفته تا تماشاگران راحت بتوانند به ورزشگاه بیایند. علاقمندان به فوتبال هم اخبار را از طریق رسانه ها پیگیری کنند تا در صورت پر شدن ظرفیت ورزشگاه دیگر به ورزشگاه مراجعه نکنند و از طریق تلویزیون بازی را تماشا کنند.

عضو هیات رئیسه سازمان لیگ در مورد اختلاف بین حامی مالی پرسپولیس و استقلال با این سازمان گفت: آقای عابدینی جلساتی با مدیران این دو باشگاه داشته است. به هر حال باید منافع همه باشگاه ها لحاظ شود و سازمان لیگ که حامی منافع باشگاه هاست متضرر نشود زیرا قراردادی دو ساله امضا کرده و باید به آن پایبند بود.

شیرازی در مورد مصاحبه های طاهری سرپرست باشگاه پرسپولیس و امیر عابدینی سرپرست امور اقتصادی فدراسیون فوتبال گفت: هیات رئیسه سازمان لیگ جلسه ای با مدیران دو باشگاه استقلال و پرسپولیس برگزار می کند تا این مساله از طریق مسالمت آمیز حل شود.

انتهای پیام/ر