اداره منابع طبیعی و آبخیزداری لنده پس از سال ها انتظار استقلال پیدا می کند

سیب موز با حضور مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری کهگیلویه و بویراحمداداره منابع طبیعی و آبخیزداری لنده پس از سال ها انتظار استقلال پیدا می کند

اداره منابع طبیعی و آبخیزداری لنده پس از سال ها انتظار استقلال پیدا می کند

سیب موز: اداره منابع طبیعی و آبخیزداری لنده پس از سال ها انتظار استقلال پیدا می کند فردا با حضور مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان کهگیلویه و بویراحمد، پس از سال ها و ماه ها انتظار اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان لنده مستقل می شود.

به گزارش خبرگزاری فارس از لنده، سه سال از شهرستانی لنده گذشت و ادارات و نهادهای و نمایندگی های متعددی در این شهرستان راه اندازی و به ارائه خدمات به مردم مشغول شدند.

به گزارش سیب موز شهرستان لنده دارای بیش از 30 اداره و نمایندگی بوده که تعداد زیادی از آنها سال هاست در انتظار استقلال اداری و مالی و منفک شدن از شهرستان کهگیلویه هستند.

نمایندگی منابع طبیعی و آبخیزداری لنده از جمله این ادارات است که سال ها چشم انتظار استقلال بوده و پس از آن همه انتظار قرار است فردا با حضور مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری به آرزوی دیرینه خود دست یابد.

برخی استقلال های ادارات اسمی است و وابستگی به شهرستان های ابتدایی(کهگیلویه) پس از سال ها اعلام استقلال همچنان ادامه دارد که این باعث دلسردی مردم و همچنین سردرگمی آنها شده است.

یکی از موضوعاتی که با استقلال ادارات در ذهن مردم متبادر می شود بحث استخدام نیروی انسانی متخصص و کارآمد و بومی در این ادارات است که امیدواریم این مهم در استقلال اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان محقق شود و با به کارگیری جوانان متخصص شهرستان لنده در حوزه منابع طبیعی و آبخیزداری گامی در جهت اشتغال و رفع معضل بیکاری جوانان تحصیل کرده این شهرستان برداشته شود.

امیدواریم برای پر کردن چارت اداری اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان که حدود 23 نفر بوده، شاهد انتقال نیرو از سایر شهرستان به لنده نباشیم، زیرا بارها مشاهده شده با انتقال نیروی انسانی از سایر شهرستان ها به ادارات چارت آن شهرستان را پر کرده و در موعد آزمون استخدامی دیگر خبری از استخدام نیروهای بومی شهرستان نبوده است.

تجهیزات خودرویی عاریه ای مشکلی از شهرستان لنده را حل نمی کند، نیاز است در زمینه تجهیزات خودرویی و حداقل امکانات اداری از قبیل رایانه و ... حداقل توجهی به این شهرستان نوپا صورت گیرد تا شاهد رشد و توسعه شهرستان در این خصوص نیز باشیم.

فردا چهارشنبه مراسم استقلال و معارفه رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان لنده در سالن خدیجه کبری(س) این شهرستان برگزار می شود.

انتهای پیام/82013/ت40