شکست استقلال در دربی نباید باعث اخراج منصوریان شود

شکست استقلال در دربی نباید باعث اخراج منصوریان شود

سیب موز: شکست استقلال در دربی نباید باعث اخراج منصوریان شود

سیب موز فوتبال ایران - یشکسوت باشگاه استقلال گفت: باید تا پایان فصل به منصوریان فرصت داده شود و به نظر من استقلال از نیم فصل دوم تیم بهتری خواهد شد.

به گزارش خبرورزشی، علیرضا اکبرپور درباره دربی هشتادوسوم پایتخت اظهار داشت: یک حرف تکراری درباره دربی وجود دارد که می گویند دربی با دیگر بازی ها متفاوت است و ربطی به جایگاه دو تیم ندارد.

به گزارش سیب موز وی افزود: در تیم استقلال بازیکنانی مثل بختیار رحمانی ، جابر انصاری و کاوه رضایی می توانند در دربی روز جمعه بازیکنان تعیین کننده باشند. ضمن اینکه بازیکنان سرعتی نقش پررنگ تری در دربی خواهند داشت.

پیشکسوت استقلال با اشاره به اینکه نباید شکست استقلال در دربی باعث اخراج منصوریان شود تصریح کرد: قبول دارم که تا الان استقلال نتوانسته نتایج خوبی کسب کند. اما باید تا پایان فصل به منصوریان فرصت داده شود و به نظر من استقلال از نیم فصل دوم تیم بهتری خواهد شد. متاسفانه مشکلات مدیریتی در استقلال بیداد می کند. در عرض چند روز 3 مدیرعامل در استقلال می آیند و می روند. جالب اینکه در آستانه دربی عنوان می شود که قرارداد بازیکنان استقلال تعدیل خواهد شد و بدون شک عنوان کردن چنین مسائلی روی روحیه بازیکنان تاثیرگذار خواهد بود.

اکبرپور ادامه داد: منصوریان عصاره استقلال است و باید قدر حضور او را در استقلال بدانیم و اجازه دهیم با خیالی آسوده به کارش بپردازد.

وی درباره بهترین خاطره اش از دربی خاطرنشان کرد: گلی که از وسط زمین استارت زدم و دروازه فنایی را باز کردم بهترین خاطره من از دربی است. سیروس دین محمدی یک پاس خوب به من داد و من با 3 ضرب دروازه پرسپولیس را باز کردم. انصاراینا هم که پشت سر من بود نتوانست مانع گلزنی شود و حتی توانایی خطا کردن روی من هم نداشت.