دربی اولی های استقلال چه کسانی هستند ؟

سیب موز تعدادی از باریکنان تیم فوتبال استقلال برای اولین بار در دربی هشتاد و سوم به میدان خواهند رفت .

دربی اولی های استقلال چه کسانی هستند ؟

سیب موز: دربی اولی های استقلال چه کسانی هستند ؟ به گزارش خبرنگار فوتبال و فوتسال گروه ورزش باشگاه خبرنگاران جوان حساس ترین دیدار هفته ششم رقابت های لیگ برتر فوتبال کشورمان، دربی 83 پایتخت است که قرار است در این روز تقابل دیدنی میان برانکو ایوانکوویچ و علیرضا منصوریان صورت بگیرد که به طور حتم این مسابقه یکی از جذاب ترین مسابقات لیگ شانزدهم به حساب می آید .

با توجه به صلاح دید منصوریان سرمربی آبی ها رحمتی، رابسون جانواریو، مجید حسینی، وریا غفوری، هرایر مگویان، فرشید باقری، امید ابراهیمی، فرشید اسماعیلی، جابر انصاری، خسرو حیدری و کاوه رضایی 11 بازیکنی بودند که در دیدار مقابل ماشین سازی در هفته پنجم مسابقات لیگ برتر به میدان رفتند بر همین اساس احتمال دارد همین بازیکنان نیز در دیدار دربی به میدان بروند و تنها یک تغییر در خط دفاعی وجود داشته باشد که آن هم اضافه شدن پادوانی مدافع برزیلی آبی ها خواهد بود .

به گزارش سیب موز به همین خاطر اگر همین 11 نفر در روز دربی وارد میدان شوند؛ 4 نفر از این نفرات از جمله رابسون جانواریو، وریا غفوری، فرشید باقری در خط هافبک و کاوه رضایی در خط حمله نفراتی هستند که اولین حضور خود در دربی را تجربه خواهند کرد و باید برای نخستین بار در ورزشگاه آزادی مقابل پرسپولیس به میدان بروند .البته از طرفی رحمانی ،پادوانی ،حق دوست ،میلاد زکی پور و علی قربانی نفراتی هستند که برای اولین بار در دربی حضور خواهند داشت .

در هر صورت علیرضا منصوریان برای انتخاب ترکیب در دربی با مشکلاتی روبرو خواهد بود چرا که تعدادی از بازیکنان تیمش برای اولین بار در دربی پا به میدان می گذارند و به طور حتم منصوریان باید از بازیکنانی در دربی بهره ببرد که سابقه حضور بیشتری در دربی ها دارد .