پیشکسوت پرسپولیس جانشین منصوریان در استقلال را لو داد

پیشکسوت پرسپولیس جانشین منصوریان در استقلال را لو داد

سیب موز: پیشکسوت پرسپولیس جانشین منصوریان در استقلال را لو داد سیب موز مرتضی فنونی زاده گفت: منصوریان با گرفتن نتیجه تساوری برابر پرسپولیس هم از استقلال می رود.

اخبار مرتبط

شاهرودی: پرسپولیسی ها نباید مغرور شوند/ شرایط استقلال خوب نیست

پرسپولیس صدرنشین، کمرنگ در ترین های هفته پنجم!

درخشان:احتمال دارد منصوریان از استقلال جدا شود/ پرسپولیس از استقلال بهتر است

فوتبال هفت نفره ایران در نیمه نهایی مقابل برزیل

تمهیدات ایفمارک برای دربی 83

مرتضی فنونی زاده در گفت و گو با ایسکانیوز گفت: استقلال در حال حاضر در رده های پایین جدول است و شرایط خوبی ندارد. منصوریان از دوستان من است و چندین بار به او گفته بودم خیلی زود به سراغ سرمربیگری استقلال نرود. در این پنج هفته با توجه به تیم جوانی که دارد نتوانسته آنطور که باید نتیجه بگیرد، شاید اگر هر مربی دیگری این تیم را در اختیار داشته باشد بتواند به راحتی او را به قهرمانی نزدیک کند.

به گزارش سیب موز وی ادامه داد: شاید تنها راه نجات علیمنصور از این بحران، شکست پرسپولیس باشد، گرچه این بازی هم همانند دیدارهای دیگر سه امتیازی لست اما جنبه حیثیتی دارد. از قدیم هم به این بازی نگاه ویژه ای می شده است. اگر منصوریان با پرسپولیس نتیجه ای مساوی هم بگیرد از استقلال می رود. طبق اخباری هم که به گوش من زسیده اصلی ترین گرینه جانشینی برای منصوریان دراگان اسکوچیچ است.

پیشکسوت پرسپولیسی ها در خاتمه افزود: من فکر می کنم پرسپولیس برنده این دیدار باشد، البته بازیکنان ما هم نباید مغرور باشند. اول امیدوارم بازی خوبی را شاهد باشیم و برای برانکو و شاگردانش آرزوی موفقیت می کنم تا سه امتیاز این دیدار حساس را از آن خود کنند.

604/602

کد خبر: 677439

0

فوتبال

مرتضی فنونی زاده

استقلال

پیشکسوت پرسپولیس

برانکو ایوانکوویچ

علیرضا منصوریان