بادامکی: شرایط پرسپولیس از لحاظ روحی و روانی بهتر از استقلال است

سیب موز بادامکی: شرایط پرسپولیس از لحاظ روحی و روانی بهتر از استقلال است

بادامکی: شرایط پرسپولیس از لحاظ روحی و روانی بهتر از استقلال است

سیب موز: بادامکی: شرایط پرسپولیس از لحاظ روحی و روانی بهتر از استقلال است

کاپیتان تیم فوتبال سیاه جامگان می گوید جایگاه استقلال و پرسپولیس تاثیری در نتیجه داربی ندارد اما سرخپوشان از نظر روحی و روانی بهتر از حریف خود هستند.

به گزارش سیب موز حسین بادامکی در گفت وگو با ایسنا، درباره پیروزی سیاه جامگان برابر گسترش فولاد در دقایق پایانی اظهار کرد: بازی بسیار سختی مقابل گسترش فولاد داشتیم. آن ها میزبان بودند و فشار زیادی روی تیم ما وارد کردند اما توانستیم روی اتفاقات بازی یک گل به حریف بزنیم و پیروز شویم، البته معتقدم گسترش فولاد تیم پر مهره و خوبی است و در هفته های آینده نتایج بهتری کسب می کند.

او اضافه کرد: سه امیتاز دیدار با گسترش فولاد قطعا در هفته های آینده به کمک ما می آید و  بسیار با ارزش است. همه تیم ها در لیگ شانزدهم خوب هستند و امتیازها هم بسیار نزدیک است. تیمی که بتواند دو، سه پیروزی پشت سر هم کسب کند، می تواند خودش را از تیم های دیگر جدا کند.

کاپیتان تیم فوتبال سیاه جامگان درباره دیدار با صبای قم هم گفت: همانطور که گفتم هیچ بازی آسانی نداریم ولی باید نهایت استفاده را از بازی های خانگی مان ببریم و سه امتیاز هر بازی را کسب کنیم. این امتیازات به ما کمک می کند و در آینده اهمیت آن را می بینیم.

بادامکی با بیان اینکه نسبت به روزهای نخست لیگ شانزدهم پیشرفت خوبی داشته است افزود: با توجه به اینکه دیرتر از سایر بازیکنان به تیم اضافه شدم اما شرایطم روز به روز بهتر شده و سعی می کنم هر چه زودتر خودم را به سایر بازیکنان برسانم. تیم ما تغییرات زیادی داشته و در چند هفته نخست لیگ، ناهماهنگی در تیم مان به چشم می آمد.

بازیکن سابق پرسپولیس درباره داربی 83 لیگ برتر گفت: نتیجه داربی را نمی توان پیش از بازی پیش بینی کرد. خدا را شکر شرایط پرسپولیس بسیار خوب است و علاوه بر جدول رده بندی از نظر روحی و روانی هم در سطح بالاتری هستند. پرسپولیس با توجه به برد پر گل فصل گذشته انگیزه بالایی دارد.

او ادامه داد: استقلال هم تیم خوبی است اما در کسب نتایج لازم بد شانس بوده است. این تیم در بازی با ماشین سازی فرصت های گلزنی زیادی به دست آورد اما نتوانست از آن ها استفاده کند. با این حال پرسپولیس شرایط خوب خود را از فصل گذشته ادامه داده و امیدوارم سه امتیاز این دیدار را هم کسب کند.

انتهای پیام