بائو: شایعه کردند که در فرودگاه برای استقلال خوشحالی کردم/ به خاطر کریم باقری برایم شعار ساختند

سیب موز حرف قلعه نویی را اول باور نکردم

بائو: شایعه کردند که در فرودگاه برای استقلال خوشحالی کردم/ به خاطر کریم باقری برایم شعار ساختند

بائو: شایعه کردند که در فرودگاه برای استقلال خوشحالی کردم/ به خاطر کریم باقری بر

سیب موز: بائو: شایعه کردند که در فرودگاه برای استقلال خوشحالی کردم/ به خاطر کریم باقری برایم شعار ساختند

بازیکن سابق سرخ آبی های پایتخت می گوید طرفدار هیچ یک از این دو تیم نیست و از کودکی هوادار نساجی مازندران بوده است.

به گزارش سیب موز میثم بائو در گفت وگو با ایسنا در پاسخ به این سوال که نظرش راجع به داربی 83 چیست، بیان کرد: آن زمان که بازی می کردیم به ما ثابت شد که داربی ربطی به جایگاه ها ندارد. پرسپولیسی ها نباید فکر کنند چون صدر جدول هستند و استقلال در انتهای جدول قرار دارد چهار گل می توانند به این تیم بزنند. اتفاقا غرور پرسپولیسی ها و انگیزه استقلالی ها می تواند همه چیز را عوض کند. استقلال چیزی برای از دست دادن ندارد و اهمیت بازی برای استقلالی ها بیشتر از پرسپولیسی هاست. من فکر می کنم بازیکنان استقلال در این دیدار به آب و آتش می زنند.

وی که در هر دو تیم استقلال و پرسپولیس بازی کرده در پاسخ به این سوال که طرفدار کدام یک از دو تیم است، گفت: من از بچگی طرفدار تیم شهرم نساجی مازندران بودم و هستم. من آن دوره ای که بازی می کردم یک عکس از من پیدا نمی کنید که عدد 4 یا 6 را نشان داده باشم. هیچ وقت دنبال حاشیه نبودم و به پیراهن تیمی که برایش بازی می کردم تعصب داشتم. البته بازی کردن در استقلال و پرسپولیس آرزوی همه است و من خوشحالم که توانستم در هر دو تیم استقلال و پرسپولیس بازی کنم.

هافبک سابق سرخابی ها در پاسخ به این سوال که گفته می شود وی در زمانی که برای پرسپولیس توپ می زد یک بار در فرودگاه به همراه بازیکنان پرسپولیس در حال تماشای دیدار استقلال بوده و وقتی آبی ها به گل می رسند او خوشحالی می کند و اینکه آیا آن خبر دلیلی بر استقلالی بودنش نیست، گفت: آن خبر یک شایعه بود. مگر می شود یک نفر جلوی هم تیمی ها، مربی و مدیرعامل باشگاهش از گلزنی تیم رقیب خوشخالی کند. می خواستند برای من حاشیه درست کنند و گفتند از گلزنی استقلال خوشحال شده ام. من هیچگاه به دنبال گول زدن مردم نبودم. الان می بینم یک بازیکن یک میلیون فالوئر دارد که 500 هزار نفرشان در حال فحش دادن به او هستند. من خانواده ام را دوست دارم. این شان ما نیست که یک عده بی نام و نشان بیایند و فحاشی کنند. وقتی که به پرسپولیس رفتم خیلی از خبرنگاران می خواستند این حرف را از من بگیرند که از بچگی پرسپولیسی بودم ولی همواره پاسخ من این بود که برای هر دو تیم احترام قائلم.

بائو: شایعه کردند که در فرودگاه برای استقلال خوشحالی کردم/ به خاطر کریم باقری بر 2

وی در پاسخ به این سوال که نظرش راجع به اولین داربی که به میدان رفت چیست و چه خاطره ای از آن بازی دارد، بیان کرد: اولین بازی که برای استقلال کردم داربی بود. آن بازی را 3 بر 2 بردیم (داربی 58). قلعه نویی سرمربی استقلال بود و یک ماه قبل از داربی به من گفت که می خواهم در آن بازی فیکس بازی کنی. اولش باورم نمی شد به این فکر می کردم که او به آبروی خودش و استقلال فکر می کند. کمتر کسی است که چنین ریسکی را انجام دهد. به خاطر دارم وقتی که خودم را گرم می کردم تماشاگران مرا نمی شناختند و می گفتند این چه کسی است. در آن بازی خیلی خوب بازی کردم. چندین بار بازیکنان پرسپولیس را دریبل کردم و در دقیقه 60 آنقدر پرسپولیسی ها مرا زدند که مصدوم شدم و با اکبرپور تعویض شدم. آن بازی چندین بار کریم باقری را جا گذاشتم که بعدا یک شعار برایم در همین زمینه ساخته شد. البته تا حدی این مساله طبیعی بود چون من اولین بار بود که بازی می کردم و کریم باقری اصلا سبک بازی مرا نمی شناخت. به خاطر دارم آن بازی آنقدر انرژی داشتم که روی یک توپ با انصاریان تکل زدیم و او مصدوم شد و جایش را به شیث رضایی داد. شب بازی استرس زیادی داشتم به حدی که نخوابیدم. با این حال انرژی بالایی داشتم که برای خودم عجیب بود. خاطره جالبی دارم و آن اینکه وقتی که به پرسپولیس رفتم از یکی از عکاسان چند فریم عکس گرفتم که کریم باقری را جا گذاشتم و آنها را به ایشان نشان دادم. آقا کریم هم شاکی شد و به دنبالم دوید تا مرا بگیرد. آن بازی برای من خاطرات زیادی دارد.

او در پاسخ به این سوال که نتیجه داربی را چطور پیش بینی می کند، بیان کرد: حدسم این است که بازی 2 بر 2 می شود ولی امیدوارم که دو تیم بازی خوبی ارائه دهند و تیمی که مستحق پیروزی است، بازی را ببرد.

بائو در پایان در پاسخ به این سول که آیا فوتبال را کنار گذاشته؟ گفت: نه، دو پیشنهاد داشتم که به عنوان سرمربی-بازیکن کار کنم ولی شرایطم برای جور نبود. از یکی دو تیم لیگ یکی پیشنهاد داشتم ولی شرایط جالبی نداشتم. الان مدرک C مربیگری را دارم ولی فوتبال را کنار نگذاشته ام. شاید اگر شرایطش باشد بازی کنم البته دوست داشتم مربی بازیکن باشم ولی شرایط خوبی وجود نداشت. مثلا یکی از تیم ها به من گفت چند بازیکن را من بردارم و بقیه را هم خودشان انتخاب کنند که این شرط را نپذیرفتم.

انتهای  پیام