شاهرودی: پرسپولیسی ها نباید مغرور شوند/ شرایط استقلال خوب نیست

شاهرودی:  پرسپولیسی ها نباید مغرور شوند/ شرایط استقلال خوب نیست

سیب موز: شاهرودی: پرسپولیسی ها نباید مغرور شوند/ شرایط استقلال خوب نیست سیب موز پیشکسوت پرسپولیس گفت: بازیکنان پرسپولیس نباید مغرور شوند و باید آگاهانه مقابل استقلال به میدان بروند.

اخبار مرتبط

تمهیدات ایفمارک برای دربی 83

ناظم الشریعه: روی اشتباهات فردی مسابقه را واگذار کردیم

اِمری: انتظار بازی دشواری را مقابل توپچی های لندن دارم

بازیکنان اعزامی تیم والیبال «ب» ایران مشخص شدند

حضور شمشیربازان دانشگاه آزاد در رقابت های بین المللی تایلند

رضا شاهرودی در گفت و گو با ایسکانیوز گفت: دربی همانند سال های گذشته مهم و حساس است. درست است که پرسپولیس در صدر جدول و استقلال در میانه جدول قرار دارند و این موضوع ملاک پیروزی تیمی نیست.

به گزارش سیب موز وی افزود: بازیکنان پرسپولیس نباید مغرور شوند و باید با آگاهی بالا به میدان بروند. البته با آمادگی و هماهنگی که تیم پرسپولیس دارد مطمئنم شاگردان برانکو دربی را می برند.

شاهرودی ادامه داد: شرایط استقلال خوب نیست و پرسپولیس باید از این موضوع بهترین استفاده را ببرد و با برنامه از پیش تعیین شده سه امتیاز بازی را تصاحب کند.

مدافع تیم پرسپولیس گفت: پرسپولیس امسال می تواند به راحتی قهرمان شود اما همیشه حواشی باعث می شود بازیکنان تمرکز کافی را نداشته باشند و در لیگ امتیاز از دست دهند.

وی اظهار داشت: بدون شک طاهری به خاطر مشکلات مالی استعفا داده و وزارت ورزش باید هم به استقلال و هم به پرسپولیس کمک مالی کند تا این دو تیم بدون هیچ مشکلی به کارشان ادامه دهند.

602/603

کد خبر: 677424

0

فوتبال

پرسپولیس

استقلال

شاهرودی