درخشان:احتمال دارد منصوریان از استقلال جدا شود/ پرسپولیس از استقلال بهتر است

درخشان:احتمال دارد منصوریان از استقلال جدا شود/ پرسپولیس از استقلال بهتر است

سیب موز: درخشان:احتمال دارد منصوریان از استقلال جدا شود/ پرسپولیس از استقلال بهتر است سیب موز سرمربی سابق پرسپولیس گفت: مدیران باشگاه ها تحمل نتیجه نگرفتن مربیان داخلی را ندارند.

اخبار مرتبط

تمهیدات ایفمارک برای دربی 83

اِمری: انتظار بازی دشواری را مقابل توپچی های لندن دارم

بازیکنان اعزامی تیم والیبال «ب» ایران مشخص شدند

حضور شمشیربازان دانشگاه آزاد در رقابت های بین المللی تایلند

زمان قرعه کشی لیگ برتر والیبال مشخص شد

حمید درخشان در گفت وگو با ایسکانیوز گفت: دربی به دلیل وجود تماشاچیان بسیار زیاد از حساسیت بالایی برخوردار است و هر تیمی دوست دارد با پیروزی بر حریف خود تاریخ ساز شود.

به گزارش سیب موز وی افزود: شرایط پرسپولیس از استقلال بهتر است و گرفتن سه امتیاز در این بازی برای سرخ پوشان دور از دسترس نیست چون شاگردان برانکو در این 5 هفته نشان دادند که از آمادگی بالایی برخوردارند.

درخشان ادامه داد: فکر می کنم با باخت استقلال در دربی 83 تغییراتی روی نیمکت آبی پوشان به وجود آید و منصوریان برود.البته این موضوع به خاطر نداشتن اعتماد مدیران باشگاه ها به مربیان داخلی است چون بازی دربی از حساسیت بالایی برخوردار است و برد یا باخت در این بازی می تواند مربی را از عرش به فرش بیاورد با این حال تغییر در کادر فنی استقلال با صلاحدید اعضای هیات مدیره این باشگاه صورت می گیرد و به طور قطع نمی توان گفت که منصوریان از استقلال می رود!

وی با اشاره به مصدوم شدن امیری و حسینی در بازی تیم ملی مقابل چین گفت: به هر حال نمی توان تیم ملی را نادیده گرفت و مصدومیت همیشه همراه بازیکنان بوده و هست. امیدوارم امیری شرایط بازی را پیدا کند و مقابل استقلال در ترکیب قرار گیرد.

603/602

کد خبر: 677428

0

فوتبال

درخشان

منصوریان

پرسپولیس

استقلال