مشکل استقلال فقط روحی نیست

مشکل استقلال فقط روحی نیست

سیب موز: مشکل استقلال فقط روحی نیست سیب موز در حالی که سرمربی تیم فوتبال استقلال مشکل تیمش را تنها مشکل روحی می داند اما آمار و میزان دوندگی استقلال این حرف را تایید نمی کند. به گزارش بولتن نیوز؛ علیرضا منصوریان پس از تساوی تیم فوتبال استقلال با ماشین سازی اعلام کرد که استقلال نه مشکل بدنی دارد و نه مشکل تاکتیکی. وی تاکید کرد تنها مسئله استقلال، مشکل روحی است.

با نگاهی به جدول رده بندی می توان این حرف سرمربی استقلال را رد کرد و تاکید کرد که استقلال شاید به دلیل تغییرات زیاد و استفاده از بازیکنانی که از تیم های صبا و نفت و ... به استقلال پرتماشاگر آمده اند مشکل روحی و جایگاهی داشته باشد اما این موضوع تنها مشکل استقلالی که در هر بازی تنها 15 دقیقه می تواند خوب بازی کند و بقیه زمان بازی را راه می رود نیست.

به گزارش سیب موز در واقع پرواضح است که استقلال مشکل بدنی هم دارد کما اینکه مشکل تعویض و مشکل تاکتیکی هم می تواند داشته باشد. تیمی که از دقیقه 60 به بعد روی زانو راه می رود و نمی تواند فرصت کافی برای گلزنی فراهم کند یا نمی تواند از فرصت ها به خوبی بهره ببرد مشکلش روحی نیست و یا حداقل اینکه این تنها مشکل نیست.

برای حل این مسئله شاید بهتر باشد منصوریان به واقعیت های تیمش نگاه کند و آنها را حل کند و با توجه به داشته هایش به میدان مسابقه برود وگرنه نمی تواند آن مشکلات را حل کند.

مادامی که منصوریان این مشکلات را نبیند آن مشکلات به قوت خود باقی خواهند ماند.