نصرالله عبداللهی: اگر دربی را هم ببازیم منصوریان اخراج نمی شود/ روز های خوب استقلال هم می رسد

نصرالله عبداللهی: اگر دربی را هم ببازیم منصوریان  اخراج نمی شود/  روز های خوب اس

سیب موز: نصرالله عبداللهی: اگر دربی را هم ببازیم منصوریان اخراج نمی شود/ روز های خوب استقلال هم می رسد

سیب موز به گزارش سیب موز به گزارش خبرنگار ورزشی آنا، تیم فوتبال استقلال تهران بعد از گذشت 5 هفته از رقابت های لیگ برتر فوتبال کشور هنوز موفق به برد در لیگ امسال نشده است. استقلالی ها که باید روز جمعه دربی 83 را در ورزشگاه آزادی مقابل پرسپولیس برگزار کنند امیدواری زیادی دارند تا با پیروزی در این دیدار بتوانند از بحران خارج شوند و به ادامه مسابقات لیگ امیدوار باشند.

نصرالله عبدالهی در گفت وگو با خبرنگار ورزشی آنا، در مورد شرایط استقلال در آستانه دربی 83 گفت: «بعد از بازی مقابل ماشین سازی صحبت های زیادی با بازیکنان شد و همه اعضای تیم در شرایط روحی و روانی خوبی به سر می برند. در بازی مقابل ماشین سازی هم بازیکنان بازی خوبی را به نمایش گذاشتند و اگر از فرصت های به دست آمده بهتر استفاده می کردند می توانستند به راحتی این بازی را با برد پشت سر بگذارند.»

وی در خصوص صحبت های منتشرشده به نقل از افتخاری در مورد اینکه تکلیف منصوریان را تا پایان این ماه مشخص خواهد کرد، بیان کرد: «چنین صحبت هایی اصلا صحت ندارد و مدیریت باشگاه اعلام کرد که در هر شرایطی از منصوریان حمایت خواهد کرد. حتی اگر استقلال دربی را هم ببازد، منصوریان به کارش ادامه می دهد و سرمربی تیم می ماند و اخراج نخواهد شد.»

عبدالهی درباره ناراحتی هواداران استقلال از وضع کنونی این تیم افزود: «هواداران اصلا ناراحت نباشند. درست است که استقلال در این هفته ها نتیجه نمی گیرد اما بالاخره این روزها تمام می شود و حمایت هواداران باعث می شود تا روز های خوب استقلال زودتر فرا برسد.»

مشاور مدیرعامل باشگاه استقلال در مورد کنسل شدن سفر افتخاری به کلمبیا برای همراهی تیم ملی فوتسال گفت: «در ابتدا قرار بود که آقای افتخاری همراه تیم ملی فوتسال به کلمبیا سفر کند اما با توجه به وضع کنونی تیم و بازی مهم روز جمعه، مدیریت باشگاه تصمیم گرفت که این سفر را کنسل کند و استقلالی ها را در بازی دربی همراهی کند.»