نوازی:بازیکنان جدید باید جواب حمایت های منصوریان را بدهند/استقلال دو بر یک پرسپولیس را می برد

سیب موز باخت سنگین سال گذشته به پرسپولیس به خاطر ترس بعضی از بازیکنان بودنوازی:بازیکنان جدید باید جواب حمایت های منصوریان را بدهند/استقلال دو بر یک پرسپولیس را می برد

نوازی:بازیکنان جدید باید جواب حمایت های منصوریان را بدهند/استقلال دو بر یک پرسپو

سیب موز: نوازی:بازیکنان جدید باید جواب حمایت های منصوریان را بدهند/استقلال دو بر یک پرسپولیس را می برد مربی فصل گذشته استقلال گفت: بازیکنانی که امسال جذب تیم شدند باید طوری ازی کنند که به نوعی جواب حمایت های منصوریان از آنها را بدهند.

محمد نوازی در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در خصوص دیدگاهش از شرایط فعلی استقلال بعد از گذشت 5 هفته از لیگ برتر و در آستانه بازی با پرسپولیس گفت: من به بازی هایی که استقلال انجام داده کاری ندارم ولی مطمئن هستم این مسابقه ربطی به ضعیف و قوی بودن تیم ها ندارد. هر کس بتواند به اصطلاح خودمان بازیکن دربی باشد می تواند تیمش را نجات دهد.

به گزارش سیب موز وی با اشاره به شکست سال گذشته استقلال در مقابل پرسپولیس گفت: سال قبل یکسری از بازیکنان تیم ما ترسیدند و همین ترس منجر به باخت سنگین ما به پرسپولیس شد که اتفاقا باخت تلخی بود.ما همه چیز تیممان خوب بود فقط ترس چند نفر از بازیکنان باعث آن شکست شد.

مربی فصل گذشته استقلال در خصوص دربی 83 گفت: این بازی هم مثل همیشه حساس خواهد بود و من به عنوان یک استقلالی قلبا دوست دارم تیمم برنده مسابقه باشد چون واقعا وقتی می بینم که مردم در خیابان جلوی ما را می گیرند و در مورد استقلال سوال می پرسند دوست دارم سرم جلوی آنها بلند باشد و جواب خوبی برای آنها داشته باشم.

نوازی در پاسخ به این سوال که توصیه اش به بازیکنان استقلال برای دربی 83 چیست گفت: اولین نکته ای که به آنها می گویم این است که با آرامش بازی کنند و بازیکنان جدید استقلال خودشان را به منصوریان و هواداران نشان بدهند. این بازیکنان باید طوری بازی کنند که جواب حمایت منصوریان را بدهند. پیراهن استقلال ارزش دارد و به نظرم اگر بازیکنان آرامش داشته باشند و از هیاهو و سروصدای دربی نترسند مطمئنا استقلال می تواند نتیجه بگیرد. اگر قرار باشد بازیکنی در ترکیب به فکر این باشد که خودش را در دل تماشاگر جا کند مطمئن باشید آفت تیم خواهد شد.

مربی فصل گذشته استقلال با تاکید بر اینکه تاکنون نزدیک به 10 دربی برای استقلال بازی کرده است در خصوص اینکه نتیجه را چگونه پیش بینی می کند گفت: متعصبانه بخواهم حرف بزنم استقلال یا یک بر صفر بازی را می برد و یا دو بر یک. ما تمام زندگی مان را در این باشگاه گذاشتیم و باید طوری صحبت کنیم و حرف بزنیم که دلمان می گوید.

نوازی در پایان در خصوص اینکه چه مهره هایی می تواند برای استقلال در بازی روز جمعه تاثیرگذار باشند گفت: به نظر من اگر امید ابراهیمی، جابر انصاری و کاوه رضایی قابلیت های خود را به نمایش بگذارند پرسپولیس روز سختی خواهد داشت.

انتهای پیام/ا