اسکوچیچ به استقلال نزدیک شد منصوریان دورتر!

اسکوچیچ به استقلال نزدیک شد منصوریان دورتر!

سیب موز: اسکوچیچ به استقلال نزدیک شد منصوریان دورتر!

سیب موز فوتبال ایران > لیگ برتر - با وجود حمایت های لفظی مسئولان استقلال تهران از منصوریان، به نظر می رسد سرمربی استقلال در حال حاضر جایگاه محکمی در این تیم ندارد.

به گزارش خبرورزشی، تساوی تیم فوتبال استقلال در هفته پنجم باعث شد این تیم در بدترین وضعیت ممکن به استقبال دربی حساس هفته ششم برود.

به گزارش سیب موز مسئولان استقلال که به خاطر نتایج ضعیف این تیم و نتایج خوب رقیب سنتی که صدر جدول را در اختیار دارد، خود را تحت فشار می بینند، از احتمال شکست در دربی و وخیم تر شدن اوضاع باشگاه نگران شده و قبل از شروع این بازی به فکر چاره افتاده اند.

این طور که شنیده می شود، باوجود حمایت های لفظی مسئولان استقلال در مصاحبه هایشان از سرمربی این تیم، به نظر می رسد علیرضا منصوریان در حال حاضر جایگاه محکمی در این تیم ندارد و چه بسا دربی حساس روز جمعه، آخرین فرصت او برای اثبات توانایی هایش روی نیمکت آبی پوشان باشد.

شنیده ها از آن حکایت دارد که مسئولان استقلال، مذاکرات اولیه خود را با دراگان اسکوچیچ، سرمربی کروات و پیشین فولاد خوزستان آغاز کرده اند تا در صورتی که نیاز به تغییر در نیمکت خود داشته باشند، این کار زمان کمتری از آنها بگیرد و به سرعت او را جایگزین منصوریان کنند.

ظاهراً استقلالی ها از اسکوچیچ خواسته اند تا پایان دربی صبر کند و به سایر پیشنهاداتش پاسخ ندهد تا تکلیف منصوریان با نتیجه دربی مشخص شود و در صورت شکست آبی پوشان، هموطن برانکو ایوانکوویچ به عنوان سرمربی استقلال انتخاب شود.

طبق شنیده ها، در صورت برکنار منصوریان و تا زمانی که جانشین قطعی او مشخص شود، بهتاش فریبا موقتاً در رأس امورفنی استقلال قرار خواهد گرفت و این تیم را هدایت می کند.