استقلال در آستانه فسخ قرارداد با 3090

استقلال در آستانه فسخ قرارداد با ۳۰۹۰

سیب موز: استقلال در آستانه فسخ قرارداد با 3090 سیب موز استقلال در آستانه فسخ قرارداد با 3090

با اتفاق هایی که از ابتدای فصل افتاده است به احتمال فراوان قرارداد باشگاه استقلال با 3090 فسخ خواهد شد.

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری دانشجو، با اتفاق هایی که از ابتدای فصل افتاده است به احتمال فراوان قرارداد باشگاه استقلال با 3090 فسخ خواهد شد. سامانه پیامکی 3090 برند استقلال را برای مدت 3 سال اجاره کرد و فصل قبل چیزی حدود 22 میلیارد تومان به این باشگاه پول پرداخت کرد اما این سامانه در این فصل گرفتار مشکلات مالی شده است و نتوانسته به تعهدات خود عمل کند.

به گزارش سیب موز  جالب است که بدانید سامانه پیامکی 309 باید طبق قرارداد در اول فصل 4 میلیارد به باشگاه استقلال پول پرداخت می کرد که با وجود گذشت 2 ماه از آغاز لیگ هنوز چک آنها پاس نشده است. همین مساله باعث شده که باشگاه استقلال تصمیم بگیرد قرارداد خود را با 3090 فسخ کند. در این بین گفته می شود استقلال قرار بود با پیراهن هایی بدون تبلیغ های 3090 در بازی با ماشین سازی در زمین بازی حاضر شود که این اتفاق نیفتاد اما اگر این شرکت تا روز دربی مشکل این باشگاه را حل نکند، بدون تردید استقلال روز جمعه با پیراهن های بدون تبلیغ در زمین بازی حاضر خواهد شد.

گفته می شود استقلال با پیشنهادی جذاب از سوی 3040 که مربوط به فناپ است روبرو شده است و ممکن است آنها از این به بعد اسپانسر آبی های تهرانی بشوند.

البته شنیده ها حاکی از آن است 3090 با شروع فصل جدید پول پرسپولیس را پرداخت کرده است و به همین دلیل هم است که علی اکبر طاهری دفاع تمام قدی از این سامانه پیامکی انجام می دهد.