هواداران استقلال پشت «علی» را خالی نکنند/ پرسپولیسی ها هم یک روز ته جدول بودند

هواداران استقلال پشت «علی» را خالی نکنند/ پرسپولیسی ها هم یک روز ته جدول بودند

سیب موز: هواداران استقلال پشت «علی» را خالی نکنند/ پرسپولیسی ها هم یک روز ته جدول بودند

سیب موز فوتبال ایران - مربی پیشین استقلال گفت: نباید سر کری خواندن با پرسپولیسی ها علیرضا منصوریان را قربانی کنیم.

به گزارش خبرورزشی، ستار همدانی در خصوص دیدار حساس هفته ششم بین دو تیم استقلال و پرسپولیس اظهار داشت: با توجه به شرایطی که دو تیم دارند بعید می دانم بازی زیبایی شاهد باشیم. پرسپولیس می خواهد صدر را از دست ندهد و استقلال هم نمی خواهد اوضاعش از این بدتر شود و دو تیم برای تساوی به زمین می آیند.

به گزارش سیب موز وی ادامه داد: در همین بازی پرسپولیس مقابل تراکتور دیدید که پرسپولیس بازی همیشگی خودش را انجام نداد و با ترس در زمین فوتبال بازی می کرد شرایط دربی برای هر دو تیم این گونه است و دو تیم می آیند که نبازند.

مربی پیشین استقلال در خصوص اینکه گفته می شود دربی آخرین فرصت منصوریان است عنوان کرد: این رفتار با منصوریان درست نیست. استقلال در این فصل از رأس تا پایین تغییرات زیادی داشته و همین موضوع باعث می شود زمان ببرد تا تیم هماهنگ شود. منصوریان در فصل گذشته هم با نفت شروع خوبی نداشت ولی در ادامه تیم را جمع و جور کرد. قبول دارم تیم مشکلاتی دارد ولی باید صبر کرد و قطعاً این استقلال درست می شود.

همدانی در خصوص اینکه صدر نشینی پرسپولیس و قعر نشینی استقلال موجب ناراحاتی هواداران استقلالی می شود گفت: نباید منصوریان را سر این کری خوانی ها نابود کرد. من عقیده دارم منصوریان باید پخته تر می شد و به تیم می آمد ولی الآن که آمده باید از او حمایت کرد. بلایی که سر استیلی در پرسپولیس آمد در استقلال سر منصوریان نیاید. همین پرسپولیس هم یک روز ته جدول بود ولی دیدید که هواداران این تیم چه حمایتی از این تیم کردند تا به کورس قهرمانی برگشت.

وی در پایان اظهار داشت: مشکلات استقلال رفع می شود و به هواداران توصیه می کنم با صبر و حمایت از تیم محبوبشان به موفقیت این تیم کمک کنند.

ستار همدانی