زود گل خوردیم اما می توانستیم استقلال را ببریم

زود گل خوردیم اما می توانستیم استقلال را ببریم

سیب موز: زود گل خوردیم اما می توانستیم استقلال را ببریم

سیب موز فوتبال ایران > لیگ برتر - مهاجم ماشین سازی گفت: در بازی با استقلال مسابقه را خوب شروع نکردیم و زود گل خوردیم.

به گزارش خبرورزشی، سامان نریمان جهان درخصوص بازی ماشین سازی مقابل استقلال تهران در ورزشگاه آزادی که با نتیجه مساوی به پایان رسید، اظهار داشت: در این بازی ماشین سازی شروع خوبی نداشت و همین مسئله باعث شد تا استقلال بتواند روی دروازه ما چند خطر ایجاد کرده و به گل برسد.

به گزارش سیب موز وی ادامه داد: بعد از این گل خیلی خوب توانستیم خودمان را با اینکه سخت بود، جمع و جور کنیم و در ادامه گل تساوی را به ثمر برسانیم.

مهاجم ماشین سازی در مورد عملکرد استقلال و اینکه آنها را تیم متحول شده ای دیدند، گفت: استقلال در بازی با ماشین سازی بسیار خوب و روان بازی می کرد و دیدید که چند موقعیت خطرناک هم روی دروازه ما ایجاد کرد. در دقایق پایانی هم که ما بی جهت عقب کشیده بودیم دیدید که چه فشاری را روی دروازه ماشین سازی ایجاد کرده بودند و حتی شانس دستیابی به گل دوم را هم داشتند.

وی افزود: با این حال شک ندارم اگر ما می توانستیم مثل دقایق بعد از گلی که خوردیم بازی کنیم و در اواخر بازی عقب نمی کشیدیم این شانس را داشتیم که برنده از زمین خارج شویم اما به نظرم یک امتیاز هم از این بازی سخت آن هم در حضور آن همه هوادار نمی تواند زیاد هم بد باشد.

نریمان جهان درباره گلزنی خودش در بازی با استقلال و گلی که با سر به ثمر رساند، اظهار داشت: کلا بازیکنی نیستم که با توجه به شرایط جثه ام روی سانترها برای ضربه سر اقدام کنم اما اگر توپ خوبی به من برسد خوب بلد هستم با سر ضربه بزنم. خدا را شکر یکی از این توپ ها به من رسید و ضربه سر خوبی زدم که به گل تبدیل شد و تیم از فشار درآمد.

وی درباره شرایط ماشین سازی و اینکه چقدر فکر می کند این تیم بتواند این روند را حفظ کند، گفت: باید بیش از این تلاش داشته باشیم تا بتوانیم روند خوب مان را حفظ کنیم که این موضوع از نتیجه گیری های فعلی به مراتب مهم تر است. در این شرایط تیم ما می تواند واقعا یکی از 5، 6 تیم بالای جدول باشد و حتی اینکه بگویم به رتبه های بالاتر هم می توانیم دست پیدا کنیم حرف بی اساس و پایه ای نزدیم. تیم ماشین سازی تیم خوبی است که ترکیبی از بازیکنان اسم دار، باتجربه و جوان است.

نریمان جهان در پایان افزود: خوشحالم که این فصل توانستم تا اینجای کار جواب اعتماد رسول خطیبی را بدهم. به شما هم قبلا گفته بودم تمام سعی من این است که امسال با بهترین نمایش دوباره به تیم ملی دعوت شوم و امیدوارم با تلاشی که در کنار دیگر بازیکنان ماشین سازی انجام می دهم به این خواسته مهم دست پیدا کنم.

لیگ برتر شانزدهم