استقلال اهرم مقابل ایرانجوان اهرم زانو زد/ آبی پوشان5 تایی شدند

سیب موز در سوپرلیگ تنگستان؛

استقلال اهرم مقابل ایرانجوان اهرم زانو زد/ آبی پوشان5 تایی شدند

استقلال اهرم مقابل ایرانجوان اهرم زانو زد/ آبی پوشان5 تایی شدند

سیب موز: استقلال اهرم مقابل ایرانجوان اهرم زانو زد/ آبی پوشان5 تایی شدند

تیم ایرانجوان اهرم در ادامه سوپر لیگ فوتبال تنگستان با بازی بسیار روان و حساب شده و به ثمر رساندن پنج گل زیبا حریف باسابقه خود تیم استقلال اهرم را به زانو در آورد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از تنگستان نما، حساس ترین بازی هفته سوم سوپرلیگ تنگستان از ساعت 17 در ورزشگاه شماره 2 شهید بهشتی بوشهر با قضاوت ماشالله فرجام فر آغاز شد و در نهایت شاگردان مرتضی زنده بودی موفق شدند در یک دیدار جذاب و دیدنی رقیب سنتی خود را با نتیجه 5 بر1 شکست دهند و به صدر جدول رده بندی سوپرلیگ فوتبال تنگستان برسند.

استقلال اهرم مقابل ایرانجوان اهرم زانو زد/ آبی پوشان5 تایی شدند 2

به گزارش سیب موز

ایرانجوان اهرم در هوای شرجی بوشهر با حمایت هواداران با تعصب  خود شکست سنگینی را به استقلال اهرم تحمیل کردند، ایرانجوان در این بازی بسیار خوب و هماهنگ ظاهر شد و بازیکنان استقلال اهرم شانس آوردند که فقط 5 بار توپ وارد دروازهشان شد.

بازی در نیمه اول با حمله آبی پوشان آغاز شد و آنها خیلی زود توانستند در دقیقه 2 توسط مهدی محمدی به گل برسند.

استقلال اهرم مقابل ایرانجوان اهرم زانو زد/ آبی پوشان5 تایی شدند 3

در ادامه ایرانجوان نمی خواست بازنده این دیدار شود و انتقام باخت سال گذشته خود که برابر استقلال جبران کند بر روی دروازه استقلال حمله در دستور کار خود نهاد و موفق شد در دقیقه 5 توسط بازیکن آینده دار خود محمد ملکی دروازه آبی پوشان باز کند.

استقلال اهرم مقابل ایرانجوان اهرم زانو زد/ آبی پوشان5 تایی شدند 4

دوباره این تیم ایرانجوان بود که نبض بازی را در اختیار گرفت بار دیگر توسط حسین کازرونی مهاجم  آینده دار که در این بازی همه کاری برای تیم خود انجام داد و گل دوم را به ثمر رساند.

حمید پولادی بازیکن بزرگ و با اخلاق استان می باشد و در این بازی عملکردی خوبی داشت دو موقعیت گل داشت ولی با واکنشهای زیبای مهدی یاورزاده و وارد دروازه ایرانجوان نشد.

استقلال اهرم مقابل ایرانجوان اهرم زانو زد/ آبی پوشان5 تایی شدند 5

در نیمه دوم باز هم ایرانجوان تیم برتر میدان بود،  با یک ضد حمله و با پاس حسین کازرونی به عمق دفاع استقلال اهرم توسط احمد زنده بودی با ضربه دقیق گل سوم را وارد دروازه  آبی پوشان کرد.

استقلال که بعد ازگل سوم خورد کم کم به خودش آمد و دو بار تا آستانه گلزنی پیش رفت اما این دو توپ وارد دروازه ایرانجوان نشد، استقلال در حمله ای دیگری می توانست گل دومش را به ثمر برساند که با تیز هوشی سیروس جعفرقایدی توپ را از روی خط دروازه دور کرد.

استقلال اهرم مقابل ایرانجوان اهرم زانو زد/ آبی پوشان5 تایی شدند 6

ایرانجوان اهرم بعد از گل سوم که زد دست از حمله نکشید آنها دوباره با پاس زیبای حسین کازرونی به احمد زنده بودی این بازیکن آینده دار که رده پایه ایرانجوان رشت کرده گل چهارم تیم خود را زد.

مهیار مهرآور یکی از بازیکنان با باتعصب استقلال اهرم که در اواخر نیمه اول از ناحیه سینه ضربه دید و به بیمارستان اعزام شد.

در اواخر بازی بود باز هم پاس حسین کازرونی به احمد زنده بودی گل پنجم سرخ پوشان به ثمر رساند و ایرانجوان با نتیجه 5 بر1 به پیروزی رسید.

در این مسابقه محمد ملکی، حسین کازرونی، سعید حسن عالی و احمد زنده بودی بازی خوبی برای ایرانجوان اهرم دادند و این پیروزی را مدعیون این بازیکنانند و در تیم استقلال حمید پولادی و مهیار مهرآور بازی خوبی را از خود برابر ایرانجوان انجام دادند.

انتهای پیام/