چرا تمرینات استقلال سبک تر شد؟

چرا تمرینات استقلال سبک تر شد؟

سیب موز: چرا تمرینات استقلال سبک تر شد؟ سیب موز چرا تمرینات استقلال سبک تر شد؟

تعطیلی تمرین استقلال بعد از جلسه ریکاوری امروز به این معناست که علیرضا منصوریان با همان روش دو ماه گذشته استقلال را آماده دربی خواهد کرد.

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری دانشجو، آنچه که در مشاهدات خبرنگاران حوزه استقلال به چشم آمده است سبک بودن تمرینات استقلال پس از اردوی ارمنستان است که ظاهراً بیشترین فشار بدنی در آنجا به بازیکنان واردشده و پس ازآن بنا بر نظر سرمربی تمرینات طوری پیش می رود که استقلالی ها در جلسات بین بازی ها با کمترین فشار به مسابقه برسند. اما برخلاف آنچه که سرمربی استقلال برنامه ریزی کرده «فرشینگ تایم» مدنظر به دست نیامده. اگرچه استقلال در دیدار مقابل ماشین سازی یک نیم ساعت رؤیایی را پشت سر گذاشت.

به گزارش سیب موز آنچه که در نمایش استقلال در 5 بازی اول به چشم آمده نبود تعادل در طول 90 دقیقه های این تیم است که هنوز بردی را به دست نیاورده. اتفاقی که حتی در بدترین فصل های استقلال در لیگ برتر سابقه نداشته است. استقلال در بازی ماشین سازی هم بعد از نیم ساعت کوبیدن بی وقفه ناگهان ایستاد و در اکثر دقایق باقیمانده تماشاگر میدان داری هافبک های ماشین سازی شد. این در حالی است که استقلالی ها طبیعتاً انتظار داشتند تیم منصوریان حداقل در 10 دقیقه پایانی دوباره کوبیدن و بازی روبه جلو را در دستور کار قرار دهد تا مقاومت دروازه بان اسپانیایی دوباره شکسته شود.

درنهایت مسابقه دیروز در شرایطی به پایان رسید که علیرضا منصوریان برای اولین بار با نارضایتی عمومی و البته خویشتن دارانه ای از سوی هواداران مواجه شد. آنها که نمی خواستند به سرمربی استقلال چند روز قبل از دربی مستقیماً حرفی بزنند در انتقاد از تصمیمات فنی او نیم ساعت فرشید اسماعیلی را تشویق کردند. حال آنکه اسماعیلی ستاره محبوب و بی جانشینی در استقلال نیست و نمایش خوب او تنها در یک بازی نباید چنین جوی را ایجاد کند.

با این وصف، منصوریان چاره ای جز جلب نظر هواداران در دربی پیش رو ندارد. البته او در شرایطی با پرسپولیس روبه رو می شود که شاگردان برانکو هم باوجود صدرنشینی از فرم درخشان سال گذشته فاصله گرفته اند؛ بنابراین استقلال در دربی 83 آن قدرها هم ناامید نیست و شاید منصوریان برگی در آستین داشته باشد که در آخرین لحظه روی میز بکوبد و بازی را به سود خود تمام کند.

مرور عکس های بازی روز گذشته و تفکرات عمیق منصوریان و حالت ایکیوسانی او در کنار زمین آخرین امید طرفدارانی است که دیروز هم به نارضایتی شدید نپرداختند. به هر حال یک 90 دقیقه خوشایند همه چیز را تغییر خواهد داد. به شرطی که واقعا مثل داستان های ایکیوسان، آقای سرمربی راه حلش را پیدا کند.