منصوریان عامل تنش در استقلال!

منصوریان عامل تنش در استقلال!

سیب موز: منصوریان عامل تنش در استقلال!

سیب موز فوتبال ایران > لیگ برتر - مربی پیشین تیم استقلال علیرضا منصوریان را عامل اصلی تنش و فشار مضاعف روانی روی بازیکنان این تیم عنوان کرد.

به گزارش خبرورزشی، مسعود اقبالی در خصوص بازی استقلال برابر ماشین سازی گفت: منصوریان مربی جوانی است، او در طول بازی خیلی تنش به وجود آورد و فشار روانی رو بازیکنان را مضاعف می کرد. منصوریان آرامش لازم را در طول بازی نداشت تا بازیکنانش هم بتوانند این آرامش را در زمین پیاده کنند.

به گزارش سیب موز اقبالی ادامه داد: استقلال وقتی گل را به ثمر رساند این امیدواری در تیم به وجود آمد که می توانند بازی را با موفقیت به پایان برسانند اما استقلال نشان داده است حتی زمانی که از تیم حریف جلو است نتوانسته از گل زده محاظت کند.

اقبالی در مورد گلی که استقلال خورد می گوید: مسلما اگر ساختار دفاعی تیم درست باشد نباید توپ از سر مدافع عبور کند و به تک مهاجم ماشین سازی برسد. باز هم می گویم استقلال به نسبت بازی های گذشته خوب کار کرد اما نتوانست از موقعیت هایش به خوبی استفاده کند.

اقبالی گفت: وضعیت استقلال حاد شده است و این موضوع باید با آوردن یک مربی جدید و یا یک روانشناس حل شود.

وی در پاسخ به این سوال که با این شرایط استقلال در دربی دچار مشکل نمی شود، گفت: دربی ویژگی های خاص خودش را دارد و جنبه روحی و روانی نسبت به سایر مسائل ارجحیت دارد. بازیکنان در دربی باید روی اعصاب خود کنترل داشته باشند و اخطار بی مورد نگیرند. استقلال وضعیت خوبی ندارد و می خواهد از این شرایط بیرون بیاید. به همین دلیل انگیزه زیادی در دربی دارد. از طرف دیگر پرسپولیس هم نمی خواهد صدر جدول را از دست بدهد.