فخرالدینی: می خواستم در یک تیم بدون حاشیه بازی کنم/ با موافقت همه از استقلال جدا شدم

فخرالدینی:  می خواستم در یک تیم بدون حاشیه بازی کنم/ با موافقت همه از استقلال جد

سیب موز: فخرالدینی: می خواستم در یک تیم بدون حاشیه بازی کنم/ با موافقت همه از استقلال جدا شدم

سیب موز به گزارش سیب موز به گزارش گروه ورزشی آنا و به نقل از سایت رسمی باشگاه نفت تهران، میلاد فخرالدینی درباره برد دو بریک نفت مقابل صنعت نفت آبادان در هفته پنجم گفت: « بازی سختی را پشت سر گذاشتیم. تیم صنعت نفت سپاهان و استقلال را برده بود. آنها تیم بدون باخت لیگ بودند و در رده سوم قرار داشتند ودر هفته های گذشته نتایج خوبی را کسب کرده بودند. تیم ما هم با توجه به تمرینات خوبی که انجام داده بود و تدابیر کادر فنی کاملا بر بازی احاطه داشت. فکر می کنم از عقب که بازی را نگاه می کردم به نظر می رسید که صنعت نفت عملا پنج به چهار بازی می کند. آنها بیشتر در نیمه زمین خودشان بودند و چشم به ضد حمله داشتند و ما در یک ضد حمله و غافلگیری گل خوردیم. تیم ما کاملا بر بازی تسلط داشت و موقعیت های زیادی خلق کردیم و در نهایت توانستیم برنده بازی شویم. حتی بعد از گل دوم هم روی دروازه حریف حملات خوبی تدارک دیدیم. این نشان از برتری ما در زمین داشت و فقط نتیجه را نبردیم بلکه در طول بازی هم تیم بهتر بودیم و دیدید که خود نادر دست نشان هم صراحتا اعلام کرد تیم نفت شایسته برد بود.»

وی درباره پیوستن به نفت تهران اظهار داشت: «بعد از اینکه استقلال روی ماندن من نظر مثبت نداشت دوست داشتم در تیمی بازی کنم که حاشیه نداشته باشد و بتوانم در آرامش عملکرد خوبی ارائه کنم. نفت تهران تیم بزرگی است و مربی بزرگی مثل علی دایی دارد و کار کردن با او را برای خودم افتخار می دانم. تیم ما تلفیقی از بازیکنان جوان و باتجربه دارد و تیمی بدون حاشیه است که رفاقت و همدلی در آن حرف اول را می زند. خیلی خوشحالم که شروع خوبی داشتیم و توانستیم نتایج خوبی کسب کنیم و در رده سوم قرار بگیریم.»

فخرالدینی درباره عملکرد خودش در نفت تهران گفت: «دایی روی من نظر مثبت داشته و در ترکیب اصلی بودم و سعی کردم انتظارات را برآورده کنم. با کار و تلاش توانستیم خیلی زود با سایر نفرات تیم هماهنگ شوم و تمام تلاش خود را کرده ام. اینجا بدون حاشیه و نهایت آرامش کار خود را انجام می دهم و امیدوارم فصل خوبی را پشت سر گذاشته و انتظارات باشگاه و کادر فنی را برآورده کنم. ما یک مجموعه هستیم. وقتی می بریم همه تیم برده و وقتی هم می بازیم همه خود را مقصر باخت می دانیم .»

وی درباره جدایی خود از استقلال تهران گفت: «به هر حال کادر فنی استقلال تغییر کرد و هر مربی سلیقه خودش را دارد و می تواند خودش تصمیم بگیرد و خودش باید پاسخگو باشد. آنها من را نخواستند. هیچ مشکلی هم نیست. برای استقلال آرزوی موفقیت می کنم. دو سال در استقلال بازی کردم. همه هم می دانند بازی کردن در تیم های بزرگ و پرطرفداری مانند استقلال و پرسپولیس کار هر بازیکنی نیست، به هر حال من در این دو سال 60 بازی برای استقلال انجام دادم و این نشان می دهد عملکردم خوب بوده که طی این دو سال فیکس بودم . به هر حال بر اساس سلیقه و نظر کادر فنی جدید تیم از استقلال جدا شدم اما خوشحالم در کارنامه خودم بازی در تیم بزرگ استقلال وجود دارد.»

فخرالدینی درباره عدم نتیجه گیری استقلال افزود: «به هر حال تیم استقلال تغییرات زیادی داشته، کادر فنی و بازیکنان استقلال کاملا تغییر کرده و در این شرایط زمان لازم است تا آنها به هماهنگی برسند. استقلال در بازی های اوایل فصل نتیجه خوبی نگرفته ولی امیدوارم در ادامه لیگ بتواند انتظارات هوادارانش را برآورده کند. تیم های بزرگ وقتی دچار مشکل می شوند خروج از بحران سخت است. امیدوارم با تلاش بازیکنان و کادر فنی و حمایت تماشاگران تیم استقلال به روز های خوبش باز گردد.»

فخرالدینی درباره دربی پایتخت گفت: «دربی شرایط خاص خودش را دارد. هرگز نمیتوانی بگویی چون تیم دیگر شرایط بهتری در جدول داشته و بازی های گذشته خود را برده حتما برنده می شود. دربی یک بازی خاص است. تمرکز و روحیه و بازی هوشمندانه تاثیر زیادی دارد. امیدوارم استقلال در دربی نتیجه خوبی بگیرد. من مطمئن هستم نتایج اخیر دو تیم هیچ ربطی به دربی ندارد. البته خیلی ها امیدوار بودند استقلال جلوی ماشین سازی اولین برد را کسب کند ولی اینطور نشد. حالا فشار روانی کمی بیشتر می شود اما دربی قواعد خاص خودش را دارد و می تواند سکوی پرتاپ تیم به سمت موفقیت باشد.»