عبداللهی: برخی بازیکنان فرم بازی در استقلال را نمی دانند

عبداللهی: برخی بازیکنان فرم بازی در استقلال را نمی دانند

سیب موز: عبداللهی: برخی بازیکنان فرم بازی در استقلال را نمی دانند

سیب موز فوتبال ایران > لیگ برتر - سرپرست تیم فوتبال استقلال، گفت: برخی از بازیکنان فرم بازی در استقلال را نمی دانند و باید بدانند که این موضوع در پرسپولیس و استقلال با سایر تیم ها متفاوت است.

به گزارش خبرورزشی، نصرالله عبداللهی در حاشیه تمرین امروز استقلال در مورد تساوی یک بر یک استقلال مقابل ماشین سازی تبریز، گفت: بازی خوبی انجام دادیم و هفت هشت موقعیت داشتیم که تنها یک توپ به گل تبدیل شد. در مقابل ماشین سازی تنها دو موقعیت داشت که یکی از آنها را به گل تبدیل کرد. فوتبال همین است و باید از موقعیت ها استفاده کنید متاسفم این اتفاق نیفتاد و 2 امتیاز را از دست دادیم. نمی دانم چرا برنده نشدیم.

به گزارش سیب موز وی در پاسخ به این سوال که به نظر می رسد برخی بازیکنان استقلال مسئولیت پذیری ندارند، خاطرنشان کرد: فرم بازی کردن در استقلال و پرسپولیس فرق می کند. برخی از بازیکنان فرم بازی کردن در این تیم را نمی دانند. در صحنه ای که کاوه رضایی توپ را از دست داد باید بازیکنان خودشان را روی توپ می انداختند و آن را به گل تبدیل می کردند. شاید این فرم در تیم های دیگر جواب بدهد اما شرایط در این دو تیم متفاوت است. یواش یواش بازیکنان به این شرایط عادت می کنند اما دارد دیدر می شود. خدا کند کار از این هفته درست شود.

عبداللهی در مورد اینکه آیا شیشه عمر مربیگری علیرضا منصوریان در استقلال در گرو دربی است، خاطرنشان کرد: این حرف ها نیست. منصوریان در استقلال حضور دارد و کارش را انجام می دهد. تیم فوتبال خوبی بازی می کند اما نتیجه نمی گیرد. یه روزی تیم نتیجه خواهد گرفت.

وی در مورد اینکه منصوریان در استقلال موفق خواهد شد یا خیر؛ گفت: بله، او جواب می دهد، خوب هم جواب خواهد داد.

سرپرست استقلال در مورد اینکه رضا افتخاری اعلام کرده بعد از دربی در مورد منصوریان جواب می دهد و به نظر می رسد جایگاه او متزلزل شده است، عنوان کرد: او بعد از دربی می گوید منصوریان در استقلال می ماند.

وی در مورد برنامه استقلال تا دربی تصریح کرد: تیم از چهارشنبه در هتل المپیک به اردو می رود.