ناراحتی بازیکنان و حرکت جالب منصوریان/ استقلال به بارسلونا تشبیه شد

سیب موز گزارش تمرین استقلالناراحتی بازیکنان و حرکت جالب منصوریان/ استقلال به بارسلونا تشبیه شد

ناراحتی بازیکنان و حرکت جالب منصوریان/ استقلال به بارسلونا تشبیه شد

سیب موز: ناراحتی بازیکنان و حرکت جالب منصوریان/ استقلال به بارسلونا تشبیه شد تمرین امروز تیم فوتبال استقلال یک روز پس از تساوی مقابل ماشین سازی، با چهره ناراحت و مغموم بازیکنان این تیم برگزار شد.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، تیم فوتبال استقلال یک روز بعد از تساوی مقابل ماشین سازی تبریز از ساعت 11 امروز در زمین شماره دو ورزشگاه آزادی تمرینات خود را پیگیری کرد.

به گزارش سیب موز * هنگامی که تمرین آغاز نشده بود،تعدادی از بازیکنان استقلال با چهره ای مغموم در محل تمرین حاضر شده و فقط مات و مبهوت تنیس فوتبال چهار بازیکن این تیم به نام های حاج محمدی، مجیدی، یعقوب کریمی و علی قربانی را تماشا می کردند.

* مهدی رحمتی با چهره ای برافروخته و ناراحت از گوشه زمین نظاره گر تمرین بود و با آرش افشین صحبت می کرد.

* نصرالله عبداللهی و بهتاش فریبا هر دو از گوشه زمین با لباس شخصی برنامه های تاکتیکی آبی پوشان را دنبال می کردند.

* در حالی که بازیکنان استقلال در گوشه ای از زمین نشسته بودند، کمک مربیان این تیم نزد آنها آمده و مدعی بودند حالشان خوب نیست. وقتی توپ ها گل نمی شود، معلوم است که تیم گل می خورد. یکی از مربیان استقلال خطاب به رحمتی گفت: بارسلونا هم اگر مقابل آلاوس موقعیت هایش را گل نکند دو یک می بازد.

* هنگامی که تمرین آبی پوشان آغاز نشده بود، علیرضا منصوریان در حالی که یک کاپشن گرمکن به تن داشت، مشغول گفت وگو با امید ابراهیمی، فرشید اسماعیلی و پوریا غفوری شد. وقتی منصوریان به داخل زمین آمد، در حرکتی جالب با بازیکنان استقلال دست داد و از آنها خواست تا بلند شوند و تمرین کنند. این در حالی بود که بازیکنان خیلی ناراحت بودند و سرشان پایین بود.

* سرمربی تیم استقلال امروز قصد داشت خودش هم به همراه شاگردانش تمرین کند و به همین علت مشغول گرم کردن شد، اما دوباره مثل چند روز پیش، کمر وی گرفت و پزشکان مجبور شدند برای لحظاتی وی را مداوا کنند.

* بازیکنانی که در ترکیب اصلی استقلال مقابل ماشین سازی تبریز به میدان رفته بودند، امروز 20 دقیقه ریکاوری کردند و بقیه بازیکنان زیرنظر علیرضا منصوریان فوتبال بازی کردند. در بازی درون تیمی، حمید بابازاده مربی گلرهای استقلال خودش درون دروازه ایستاد و دروازه بانی می کرد.

* در تمرین امروز آبی پوشان هیچ تماشاگری حضور نداشت و برنامه های تاکتیکی این تیم در سکوت کامل برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری فارس، تیم فوتبال استقلال از روز چهارشنبه و 48 ساعت قبل از دربی راهی اردو خواهد شد.

انتهای پیام/ر