بهتاش فریبا: از منصوریان حمایت می کنیم/ استقلال تاکتیک خوبی دارد

بهتاش فریبا: از منصوریان حمایت می کنیم/ استقلال تاکتیک خوبی دارد

سیب موز: بهتاش فریبا: از منصوریان حمایت می کنیم/ استقلال تاکتیک خوبی دارد

سیب موز به گزارش سیب موز بهتاش فریبا در گفت و گو با خبرنگار ورزشی آنا درباره شرایط تیم استقلال و تساوی مقابل ماشین سازی گفت: «از نتیجه ای که به دست آمد بسیار ناراحت هستم. چرا که ما می توانستیم پیروز میدان باشیم اما متاسفانه در بازی مقابل ماشین سازی روز استقلال نبود. ما در بازی می توانستیم ماشین سازی را با سه گل شکست دهیم اما همه موقعیت های خوب را از دست دادیم و در آخر به نتیجه مساوی رسیدیم.»

مدیر فنی آبی ها در ادامه به وضعیت تیم اشاره کرد و گفت: « ما در نیمه اول بسیار خوب کار کردیم و در نیمه دوم اشتباهات زیادی داشتیم و به خوبی نیمه اول ظاهر نشدیم؛ دلیلش این بود که لیگ یک ماه تعطیل بود و ما از بازی های رسمی مدتی دور بودیم و تمرینات بدنسازی کمی در روند کاری ما اختلال ایجاد کرده بود اما به هر روی این تیم استقلال است و مطمئن باشید آینده از آن ماست و به روزهای خوب برمی گردیم.»

وی با تاکید بر اینکه استقلال مشکل فنی ندارد، خاطر نشان کرد: « ما در بازی مقابل تیم ماشین سازی 7 موقعیت گل به دست آوردیم اما متاسفانه نتوانستیم آنها را به گل تبدیل کنیم. اما مهم این است که موقعیت های گل برای ما به دست آمده و بنابراین نشان می دهد ما از نظر تکنیکی دچار مشکل نیستیم و به مرور زمان شرایط تیم بهتر خواهد شد.»

فریبا همچنین در مورد بازی دربی و شرایط سختی که استقلال دارد، عنوان کرد: « شرایط برای دربی سخت نشده است چرا که همان طور که گفتم تیم استقلال مشکل تاکتیکی و فنی ندارد. بازی دربی هم نسبت به بازی های دیگر کاملا متفاوت است و تیمی پیروز میدان خواهد بود که از نظر روحی شرایط بهتری داشته باشد. امیدوارم این بازی خوب دربیاید.»

وی همچنین در پاسخ به اینکه زمزمه های برکناری منصوریان به گوش می رسد، اظهار کرد: « نه چنین چیزی صحت ندارد. ما همه از منصوریان حمایت خواهیم کرد و برکناری او تنها شایعه است و نباید به آن توجهی کنیم. منصوریان کمی به زمان نیاز دارد و به طور حتم در آینده تیم مانند گذشته پرتوان و قدرتمند ظاهر می شود.»