مدیرعامل استقلال:آینده منصوریان در گرو نتیجه شهرآورد است

مدیرعامل استقلال:آینده منصوریان در گرو نتیجه شهرآورد است

سیب موز: مدیرعامل استقلال:آینده منصوریان در گرو نتیجه شهرآورد است سیب موز به گزارش صدای ایران، مدیرعامل باشگاه استقلال تهران اعلام کرد، ماندگاری سرمربی آبی پوشان به نتیجه شهرآورد پایتخت بستگی دارد.

«سیدرضا افتخاری» پس از تساوی خانگی استقلال تهران مقابل ماشین سازی تبریز و قرار گرفتن در رتبه نازل چهاردهم، عنوان کرد: پس از بازی مقابل پرسپولیس در مورد آینده منصوریان تصمیم گیری خواهیم کرد.

به گزارش سیب موز وی افزود: البته امروز بازی خوبی به خصوص در نیمه نخست انجام دادیم و چنانچه قدر موقعیت ها را می دانستیم، به سه امتیاز می رسیدیم.

مدیرعامل استقلال تهران، اظهار داشت: تیم استقلال مشکلاتی دارد که باید از سوی کادر فنی برطرف شود و در دیدارهای مختلف هرچه از زمان می گذرد، بازیکنان افت کرده و با استرس بازی می کنند. گمان می برم باید در بدنسازی تیم، تجدید نظر شود.

مدیرعامل استقلال ابراز امیدواری کرد تا کادر فنی برای رویارویی با پرسپولیس، چاره ای بیاندیشد و گفت: شرایط آن دیدار متفاوت است و یقین دارم که عملکرد بهتری خواهیم داشت.

وی در مورد تعویض های منصوریان در این دیدار، بیان داشت: در این مورد کادر فنی باید جوابگو باشد و وظیفه من نیست که پاسخگوی این انتقادات باشم.